Молоді лідери прийняли участь в “Говерла-2005”


В урочищі Козьменщик що недалеко від г.Говерла (Рахівський район, біля с.Лазещина) відбувся 4-х денний табір молодих лідерів “Говерла - 2005”. Участь в таборі взяло 85 молодих лідерів з усіх куточків України, загалом з 22 областей. Табір також був присвячений 15-й річниці прийняття декларації про Державний суверенітет України. В рамках табору відбулося обговорення сучасної молодіжної політики в країні, були напрацьовані пропозиції по діяльності молодіжних організацій, неформальних об’єднань молоді на 2005-2006 рр.
Також були обговорені вимоги молодих лідерів до політичних сил, що змагатимуться за довіру виборців на парламентських та місцевих виборах 2006 року. Зокрема, молодь цікавлять у програмах політичних партій на 2006 рік наступні питання:
- освіта (її якість та доступ, корупція, студентська самоврядування, болонський процес);
- соціальний захист (житло, проблеми інвалідів);
- проблеми охорони здоров’я молоді;
- культура і спорт;
- економіка та екологія;
Найбільше пропозицій та вимог молодь має по зайнятості та посиленню співпраці молодіжної громадськості з державою.
Було вирішено що всі пропозиції та вимоги будуть узагальнені в окремий документ, який буде оприлюднено та надісланий всім 127 партіям. Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ), яка організувала даний табір поінформує громадськість про результати розгляду партіями пропозицій від молоді.
Також відбулося традиційне сходження на найвищу вершину України – Говерлу.

Оргкомітет І-го Всеукраїнського табору ФРІ
молодих лідерів "Говерла-2005"

Bookmark and Share