„Перебіг та результати президентських виборів у Казахстані”


Понеділок - 5 грудня, 2005 року, час проведення: з 11.00 по 13.00, місце проведення: інформаційна агенція УНІАН (вул. Хрещатик, 4). У неділю 4 грудня 2005 року відбудуться чергові вибори Президента Казахстану. На виборах у Казахстані працює польсько-українсько-білоруська місія спостерігачів, до якої входять представники українських молодіжних громадських організацій.

Під час прес-конференції плануються прямі телефонні включення із прес-центрами у Алма-Аті , Астані та Варшаві, під час яких буде подана оперативна інформація про перебіг та результати виборів Президента Казахстану. Учасники прес-конференції ознайомлять присутніх із виборчими порушеннями, зафіксованими під час проведення голосування та подадуть висновки спостережних місій, які працюють у Казахстані, щодо законності результатів виборів.

Також у неділю 4 грудня пройдуть вибори до міської ради міста Москви. Під час прес-конференції також будуть організовані прямі телефонні включення з представниками української спостережної місії, які працюють у Москві.

До участі у прес-конференції запрошений Надзвичайний і Повноважний посол Казахстану в Україні Амангельди Жумабаев.

Учасники:
Олександр СОЛОНТАЙ – голова ВГО „Фундація регіональних ініціатив”, (активіст, якого було заарештовано під час його останнього візиту до Казахстану та примусово доправлено в Україну)
Іван ШЕРСТЮК – голова Міжнародної місії спостереження кореспондентів та незалежних ЗМІ від республік Польщі, України та Білорусі
Анастасія БЕЗВЕРХА – член координаційної ради ОГІ „Об’єктивна реальність”

УВАГА!
Протягом трьох днів (з суботи 3 грудня до понеділка 5 грудня) інтернет-сайт „Не саму юрбі” www.nesam.net.ua проводить інформаційний марафон „Вибори у Казахстані”, під час якого будуть оперативно висвітлюватись поточні результати виборів та фіксуватись випадки виборчих порушень.

Контактні телефони:
+38067 446 5330 Анастасія Безверха
+38067 245 4833 Іван Шерстюк

Bookmark and Share