В Одесі НСНУ започаткував молодіжний волонтерський рух, а тим часом . . .


В Одесі під час зустрічі керівництва обласної організації партії "Народний Союз Наша Україна" зі студентами вищих навчальних закладів було презентоване молодіжне крило партії та його перший широкомасштабний проект. Віднині під патронатом НСНУ та партійної "молодіжки" буде реалізовуватися нова програма - "Волонтерський рух". Її ініціатором виступив Одеський молодіжний парламент на чолі зі студентським мером міста Павлом Вугельманом, який на зустрічі був представлений як керівник молодіжного руху НСНУ на Одещині.

"Ми не маємо наміру за прикладом комуністичної партії керувати молоддю. Ми хочемо співпрацювати з нею, сприяти її починанням, спрямованим на развиток нашої країни. Запровадження "Волонтерського руху" під патронатом політичної партії "Народний Союз Наша Україна" буде сприяти як вирішенню соціальних проблем у молодіжному середовищі, так і зростанню престижу НСНУ в різних соціальних групах, - сказав, виступаючи перед студентством, голова обласної організації НСНУ, народний депутат Олексій Козаченко. – Ми переконані, що тільки молоді сьогодні під силу реально змінити наше суспільство, стати його оновлюючою, рушійною силою. Прикладом цьому є Майдан, куди за покликом серця прийшли сотні тисяч молодих українців".

Як було відзначено на зустрічі, на сьогоднішній день в Одесі склався стійкий попит на роботу волонтерів з числа студентів у різних сферах. Місто потребує кваліфікованої допомоги соціологів і психологів неблагополучним дітям і вихованцям дитячих будинків; існує велика потреба в екологічних патрулях, у наданні допомоги самотнім пенсіонерам і т.д. Робота волонтерів, скоординована в рамках загальноміської партійної програми, змогла б дати колосальний економічний та соціальний ефект, дозволила б значною мірою вирішити проблему зайнятості молоді та сприяла б популяризації і розвитку соціально значущої праці.

Павло Вугельман відзначив, что двері у волонтерський проект відкриті для всіх молодих людей, незалежно від їхньої політичної орієнтації: "Для нас головне – щире бажання людини трудитися на благо своєї країни, свого міста".

В найближчих планах одеської "молодіжки" НСНУ також значиться випуск загальноміської студентської газети, створення єдиної молодіжної інформаційної служби, проведення студентських фестивалів і спортивних заходів, організація студентського самоуправління у вищих навчальних закладах.


P.S.
Міністерством освіти і науки України виявлені факти подання абітурієнтами до приймальних комісій вищих навчальних закладів Одеси фальшивих документів, що давали право на їх зарахування поза конкурсом як сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування.

Всього виявлено близько 80 підроблених свідоцтв про смерть батьків та опіку і піклування.

В інших містах також мають місце факти подання фальшивих посвідчень інвалідів І-ІІ груп, посвідчень постраждалих від Чорнобильської катастрофи тощо.

Міносвіти та науки звертає увагу ректорів (директорів) вищих навчальних закладів на необхідність ретельно перевірити документи абітурієнтів, що претендують на позаконкурсне зарахування.

Bookmark and Share