оголошено Вишеградську стипендійну програму


Ректорам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№1/9-663 від 28.11.2005 року

Міністерство освіти і науки повідомляє, що за інформацією Посольства Словацької Республіки в Україні оголошено Вишеградську стипендійну програму – спеціальну програму Міжнародного Вишеградського фонду, створену з метою спрощення обмінів у галузі освіти між Вишеградськими країнами (Чеська Республіка, Угорська Республіка, Республіка Польща, Словацька Республіка) і Україною.

Тривалість програми підтримки розрахована на 10 місяців (два семестри). Ступінь навчання докторантський (Ph.D. programme) або інший післядипломний (post-master studies).

Усі з Вишеградських країн приймуть до 6 студентів у 2006/2007 навчальному році. Кожен студент отримає стипендію у сумі 5 000 Євро та 3 000 Євро отримає університет сторони, що приймає.
Вишеградська стипендійна програма для студентів з України розрахована на осіб – відмінників навчання, яким на останній день подачі заявок ще не виповнилося 35 років. У разі, якщо претендент навчається на останньому курсі (master studies), диплом має бути поданий перед підписанням контракту з Вишеградським фондом.

Головними критеріями відбору є наукові заслуги та цікаві плани наукових робіт/досліджень претендентів.
Напрямки навчання можуть бути якими завгодно. Проте, в 2006/2007 навчальному році перевага надаватиметься напрямку “Підвищення конкурентоспроможності регіонів”.

Претенденти мають зареєструватися, заповнивши анкету-заявку на iнтернет-сторінці: www.visegradfund.org.
Пізніше до анкети-заявки мають бути подані наступні документи:
1.Завірена копію диплома з перекладом на англійську мову;
2.Лист-згода від університету сторони, що приймає;
3.Робочий план на навчальний період, схвалений як університетом, де навчається, так і університетом сторони, що приймає. У разі науково-дослідної роботи потрібен її стислий опис із схваленням університету сторони, що приймає.
Останній термін подання анкет-заявок (без вищевказаних документів) – 31 січня 2006 року. Анкети, отримані після зазначеної дати, розглядатися не будуть.

Адреси: International Visegrad Fund
Drotarska cesta 46
811 02 Bratislava
Slovak Republic
scholarships@ visegradfund.org

IVF Координатор в Україні, м.Київ
Пан Роман Баб’як Пані Анар Руснакова
8-10-421-2-67207104 +38 097 4525276
babjak@visegradfund.org arusnakova@visegradfund.orgПерший заступник Міністра Б.М.Жебровський


Bookmark and Share