СЬОМИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ПРАВ ЛЮДИНИ


Шановні Колеги ! Користуючись нагодою відзначення десятиріччя членства України в Раді Європи, міжнародні та національні інституції проводять СЬОМИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ПРАВ ЛЮДИНИ, який розпочато завдяки базової фінансової підтримки Бюро інформації Ради Європи в Україні.

Конкурс є традиційним заходом, який дозволяє підвищити рівень правової культури, обізнаності в засадних питаннях демократії та гуманізму серед молоді як на території України, так і за її межами. Орієнтовна кількість учасників чергового п'ятого Конкурсу буде становити близько 2000 осіб.

На сьогодні виявили бажання взяти участь в організації Конкурсу Бюро інформації Ради Європи в Україні, Фундація «Захист Прав Дітей», Харківська правозахисна група, Міжнародне товариство прав людини « Українська секція, Львівська лабораторія прав людини і громадянина НДІ Державного будівництва та місцевого самоврядування АПрН України, Харківська міська асоціація «Освітній центр прав людини».

Конкурс здійснюється за сприяння Представництва Європейської Комісії в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні, ОБСЄ « Координатора проектів в Україні

Ми будемо Вам щиро вдячні, якщо Ви знайдете змогу поширити інформацію про Конкурс, розмістивши її на своїх веб-сторінках, повідомивши про Конкурс Управління міністерства освіти, ВНЗ, школи, або будь-яким іншим чином.

Зі щирою повагою,
Менеджер Конкурсу
Грант Бабаджанян
igfm_us@zeos.net
Bookmark and Share