Удруге на всеукраїнському рівні пройшов конкурс «Молодий підприємець року»


Організаторами виступили Рада молодих підприємців України та Міністерство у справах молоді та спорту за сприяння Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів України та Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва.

Переможці Конкурсу визначаються у трьох номінаціях: «Бізнес-початок», «Малий бізнес» та «Середній та великий бізнес». У конкурсі мають право брати участь молоді люди до 35 років.

14 грудня відбудеться прес-конференція, на якій будуть представлені результати ІІ Всеукраїнського конкурсу «Молодий підприємець року» та оголошено початок конкурсу у 2006 році.

У прес-конференції візьмуть участь представники Київської облдержадміністрації , Ради молодих підприємців України, учасники конкурсу «Молодий підприємець року» та інші зацікавлені особи.

Перший етап Конкурсу, під час якого визначаються найкращі молоді підприємці, проходить у всіх регіонах України, де конкурсанти подають необхідну документацію, яка відображає показники діяльності підприємства у попередньому звітному році. Другий етап Конкурсу відбувається в Києві. За допомогою спеціальної електронної програми ведеться підрахунок показників діяльності підприємств – учасників, після чого експертною комісією проводиться аналіз отриманих результатів. Серед кращих молодих підприємців з кожного регіону України експертна рада, до складу якої входять представники органів державної влади, громадських організацій, банків та інших експертних установ, визначає переможців. Традиційно нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу присвячується Дню підприємця. Цього року під час урочистого нагородження були присутні: Голова Державної податкової адміністрації України Олександр Кірєєв, Перший заступник голови Держкомпідприємництва Костянтин Ващенко, Голова Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів Ксенія Ляпіна, а нагороди переможцям вручав Міністр України у справах молоді та спорту Юрій Павленко.

Переможцям конкурсу були вручені дипломи та статуетки переможців конкурсу.

Рада молодих підприємців України
www.civicua.org
Bookmark and Share