У ЛУЦЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР МОЛОДІ»


16-18 грудня у Луцьку відбудеться міжнародний Форум «Європейський вибір молоді». У ньому візьмуть участь понад 200 молодих людей з усіх регіонів України, а також із Республіки Польща та Білорусі. Серед гостей Форуму – міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, голова Волинської ОДА Володимир Бондар, лідери місцевого самоврядування та громадських об’єднань Польщі. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомили у Центрі громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа».

Під час Форуму молодь визначить для себе основні завдання у формуванні загальноєвропейської політики, розгляне соціальні, економічні, політичні аспекти європейської інтеграції України.
Результатом роботи Форуму «Європейський вибір молоді» також має стати прийняття декларації, у якій українська молодь проголосить про свою відповідальність за європейську інтеграцію України.

Організаторами Форуму «Європейський вибір молоді» є Центр громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа», Всеукраїнська громадська організація «Християнсько-демократична молодь України» та Центр Європейської інформації у місті Луцьку.
Bookmark and Share