Презентація програми Євросоюзу "Молодь" у Львові


17 січня 2006 р. у м. Львів відбудеться презентація програми „Молодь” Європейського Союзу. До участі в презентації запрошуються молодіжні лідери, журналісти, представники громадських організацій та державних структур Львівської області.

Презентація проходитиме 17 січня 2006 р. з 16.00 до 18.00 в приміщенні Українського Католицького Університету (м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17).

На презентації учасники матимуть можливість дізнатися про пріоритети, цільову групу, приклади проектів, які підтримуються в рамках програми „Молодь”, а також ознайомитися з досвідом успішно реалізованих молодіжних проектів в Україні. Бажаючих взяти участь у презентації просимо зголоситися (прізвище/ім’я, організація, адреса, контактний телефон, ел.пошта) надіславши зголошення на ел.пошту olena_yaremko@yahoo.com до 15.01.2006.

Програма „Молодь” була створена Європейською Комісією, Європейським Парламентом та державами-членами Євросоюзу у 2000 році. Вона розроблена для задоволення інтересів молоді (віком від 15 до 25 років) та молодіжних працівників через надання Європейською Комісією фінансової підтримки для реалізації молодіжних проектів. Програма через міжнародні молодіжні зустрічі, Європейську волонтерську службу, треніги та семінари надає широкі можливості для розвитку молоді, полегшення інтеграції молодих людей у суспільство вцілому. Програма діє в 31 європейській країні, а також розвиває співробітництво з країнами Східної Європи та Кавказу (Росія, Білорусь, Україна, Молдова, Вірменія, Азербайджан і Грузія).

Олена Яремко,
www.civicua.org
Bookmark and Share