Міжнародний Форум Молоді країн ГУАМ „Третій Сектор” та його роль в процесі демократизації суспільства”


Шановні колеги та однодумці ! Маємо за честь повідомити Вам, 21-23 грудня 2005 року в м. Києві, за ініціативи Громадського Об'єднання „ХВИЛЯ” та Асоціації Студентів з Придністров’я, проходитиме І Міжнародний Форум Молоді країн ГУАМ „Третій Сектор” та його роль в процесі демократизації суспільства” за участю делегацій з Молдови, України, Грузії та Азербайджану.

Серед делегатів представники молодіжних організацій громадянського суспільства та представники органів Державної влади країн учасниць, зокрема: Тельнов Володимир - начальник аналітичного відділу Аппарату Президента Республіки Молдова, Стела Жантуан - Начальник Центру інформації, аналізу та прогнозування Парламенту Республіки Молдова, Олександр Фленкя - Начальник управліния інформації та аналізу Міністерства Реінтеграції Республіки Молдова, Чебан Иван - Начальник управліния молодіжних програм Міністерства просвіти, молоді та спорту Республіки Молдова, Мирза Давитая - Директор регіонального департаменту Грузії, Звиад Мчедлишвілі - Директор міжнародного департаменту Грузії. Від України запрошені Юрій Павленко – Міністр сім’ї, молоді та спорту, Борис Тарасюк – Міністр Закордонних Справ, Владислав Каськів – Радник Президента. Від республіки Азербайджан, ніхто з представників влади, свою участь у Форумі не підтвердив.Метою заходу є:

Консолідація молоді пострадянських країн задля забезпечення розвитку демократії та пожвавлення Євроінтеграційних процесів.Завдання:

1. Налагодити співпрацю між спорідненими NGO України, Грузії, Молдови та Азербайджану.

2. Поширити на депресивні регіони пострадянського простору ідеї та принципи Демократичного розвитку суспільства.

3. Визначити напрямки співробітництва у реалізації державної молодіжної політики Держав-учасниць;

4. Залучити громадсько-активну молодь до процесів державотворення та участі у процесі прийняття рішень.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Форуму, який

21-23 грудня 2005 року в м. Києвію.

Розклад заходів, що проходитимуть в рамках Форуму додається.Зауважуємо, що виїзд з Києва до місця проведення Форуму відбудеться 21 грудня о 11.30 від Південного Вокзалу (збір о 11.00 біля фонтану з пальмами на Південному Вокзалі).Підсумкове пленарне засідання відбудеться 23 грудня о 14.00 за адресою: вул.. Володимирська, 57, Будинок вчителя;

по завершенню відбудеться прес-конференція оргкомітету ФорумуПросимо підтвердити Вашу участь у конференції за тел.:

8-066-574-56-87; E-mail: veronika.ua@gmail.com

(контактна особа – Прохира Вероніка).

Також будемо ряді вашим пропозиціям щодо програми та підготовки резолюції заходу.


Щиро сподіваємося на Вашу участь у роботі Форуму.

З повагою,

Оргкомітет Форуму

ПРОГРАМА ФОРУМУ У ДОДАТКУ:


Bookmark and Share