Під час проведення у вищий школі зимової екзаменаційної сесії у МОН працює “гаряча лінія”


Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко звернувся з листом до ректорів вищих навчальних закладів України щодо проведення зимової екзаменаційної сесії, в якому, передусім, підкреслюється обов’язковість чіткого дотримання термінів проведення сесії у ВНЗ.

Крім того, в листі наголошується про необхідність створення умов для реалізації прав студентів на повторне складання іспитів з кожної дисципліни. Мова йде про те, що студент може перездавати іспит не більше двох разів: перший – викладачу, а другий – комісії, яка створюється деканом факультету. Підкреслюється також незаконність стягнення плати за перескладання екзаменів та пропуск занять, “оскільки така послуга не передбачена Переліком платних послуг, які можуть надаватися державними вищими навчальними закладами”, говориться у листі.

Водночас, МОН просить керівників вищих навчальних закладів вжити заходів щодо недопущення під час сесії проявів службових зловживань і хабарництва та пропонує організувати належний контроль за ходом сесії, залучивши до нього органи студентського самоврядування та забезпечивши роботу “телефонів довіри” й скриньок для звернень у ректоратах, на факультетах, відділеннях.

У свою чергу в Міністерстві освіти і науки з 10 січня по 8 лютого 2006 року працюватиме консультаційний телефон – 486-13-16, за яким можуть звернутися студенти, батьки та просто зацікавлені щодо усунення проблем, які виникають під час проведення зимової сесії.

Прес-служба МОНBookmark and Share