ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ МОЛОДІ ПРИБИРАЛИ НЕСАМОВИТЕ ОЗЕРО А УСС СТРИЖЕНЬ


Дуже популярними в останні роки стали масові сходження на найвищу гору українських Карпат ≈ Говерлу. Днями члени Української народної молоді Прикарпаття взяли участь у туристичному екологічному поході на озеро Несамовите, яке також розташоване високо в Карпатах. Загалом у випробуванні горами взяли участь 37 представників восьми обласних молодіжних громадських організацій. Витривала молодь почала свій похід від спортивно-туристичної бази «Заросляк» і без особливих труднощів піднялася на висоту 1 750 м над рівнем моря, де і розташоване крижане озеро Несамовите, овіяне легендами й оповите досі засніженими берегами. Молоді українські народники, крім приємно проведеного часу, прибрали територію озера від сміття, яке залишили після себе псевдолюбителі карпатських краєвидів. Крім того, вони зуміли підкорили вершини гір Туркул (1 933 м) та Пожижевської (1 822 м). Потім молодь повернулася до бази «Заросляк», де й склали прибране сміття у спеціальні контейнери.

Молодіжна адміністрації планує проводити такі акції щомісяця.

КОНТАКТИ
Оксана Гузинець-Мудрик
Прес-служба Івано-Франківської обласної організації
Української Народної Партії
Тел.: (03472) 27 373, 8 050 231 9706

СТРИЖЕНЬ - РІЧКА ТРИВОГИ ТА НАДІЇ - ЗВИЧАЙНИЙ ВІДКРИТИЙ КОЛЕКТОР

Члени Української Студентської Спілки пройшли з екологічною експедицією від витоків до впадіння річки Стрижень в Десну.

На території України є безліч малих рік, річечок, кожна є певним символом, символом нашої Батьківщини. Майже всі вони зараз знаходяться в жахливому становищі≈цвітуть, пересихають, засмічені, гинуть. Усі вони колись згідно з народними переказами були красивими, повноводними, чистими. Хто винен в тому, що трапилось із річками, невідомо, звинувачають усіх -- комуністів, владу, Кучму навіть нечисту силу, але ніколи не визнають винними себе. Річка Стрижень яка протікає
нашим містом є його своєрідною артерією, невід’ємною частиною, водночас і своєрідним памятником безкультур’ю та екологічному невігластву.

З метою проаналізувати стан Стрижня, звернути увагу громадськості до його справжніх проблем, зробити фотографії, які б детально показали стан річки з 5 по 10 липня активісти Української Студентської Спілки - Олександр ЯСЕНЧУК , Олеся Подде, Деревянченко Денис та інші за підтримки та допомоги ЧМГО «ПОРА» та ЧМГО «Армада» провели експедицію від місця впадіння річки Стрижень до його початку.

Вирушивши у вівторок, автобусом ми доїхали до Роїщенського водосховища, де поблизу дамби у невеличкому ліску поставили намети. Тепер це мала бути наша база на наступні дні, де ми повинні були харчуватися та відпочивати.

Вранці, прокинувшись та поснідавши, ми повернулись назад у Чернігів до місця впадіння річки в Десну, звідти і почалась наша експедиція.

Докладніше про експедицію Ви можете прочитати на сайті Ресурсного центру «Гурт» http://www.gurt.org.ua

Повідомлення підготував:
Олександр ЯСЕНЧУК
В.о. голови ЧМГО УСС, керівник експедиції
Ел.пошта: mnk_chernihiv@ua.fm

Bookmark and Share