Юрій Павленко відвідає з робочим візитом США


16-21 січня 2006 року міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко візьме участь у черговій сесії Виконавчої Ради Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка відбудеться у Нью-Йорку.

На ній українська делегація поінформує світове співтовариство про результати співробітництва Уряду України з Дитячим фондом ООН, про участь у цій співпраці органів виконавчої влади України й неурядових організацій.

Міністр доповість про пріоритетні напрями у співробітництві України з ЮНІСЕФ, серед яких: профілактика ВІЛ/СНІДу, захворювань, пов’язаних з недостачею йоду в організмі. Один з важливих напрямків співпраці - розвиток сімейних форм виховання дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Міністр проведе зустрічі з керівництвом ЮНІСЕФ, зокрема з Виконавчим директором Дитячого фонду ООН Енн Венеман. Йтиметься про чергову програму співробітництва ЮНІСЕФ з Україною на 2006-2010 роки.

У рамках візиту Міністр відвідає Вашингтон, де проведе переговори з Міністром охорони здоров’я та соціальних послуг США Майклом Лівіттом.

Прес-служба Мінсім'ямолдьспорт

Bookmark and Share