ЗА ОСТАННІХ 50 РОКІВ УКРАЇНА ВТРАТИЛА ВІД АБОРТІВ 32 МІЛЬЙОНИ ЖИТТІВ


17 січня в Українському Католицькому Університеті пройде прес-конференція, де буде представлено звернення до Президента України від учасників Всеукраїнської Конференції “Аборт: заперечення права на життя” з нагоди Року захисту дитини та її духовного світу, - повідомив Західну інформаційну корпорацію відділ інформації та зовнішніх зв’язків УКУ.
«Ціль звернення – привернути увагу Президента України, українського політикуму та громадськості до найбільшого в сучасному світі геноциду, знаного під назвою «аборт», внаслідок якого за останніх 50 років Україна втратила щонайменше 32 мільйони життів», - зазначено у повідомленні.
Участь у прес-конференції візьмуть директор Інституту родини та подружнього життя д-р Юрій Підлісний та голова оргкомітету згаданої конференції д-р Петро Гусак.
Довідка ЗІКу.
Всеукраїнська Конференція “Аборт: заперечення права на життя” відбулася 3 грудня 2005 року в Українському Домі в Києві за участю Академії Медичних Наук України, Українського Католицького Університету та Всеукраїнського Благодійного фонду “За гідність людини”.Bookmark and Share