Представництво Світового банку в Україні у партнерстві з Проектом "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN) оголошують новий раунд конкурсу малих грантів.


Цього року Програмою малих грантів буде підтримано ініціативи місцевих НУО, що стосуються активної участі громадськості в розвитку освітнього сектора на місцевому й муніципальному рівні. Зокрема, частину грантів буде надано офіційно зареєстрованим НУО для здійснення проектів, спрямованих на підвищення ефективності та дієвості місцевих загальноосвітніх навчальних закладів через:

- Застосування найкращих практик, що сприяють залученню місцевих громад до реформування освітньої галузі;
- Участь зацікавлених соціально-активних груп у запровадженні інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу;
- Моніторинг якості й ефективності освітніх послуг;
- Забезпечення зворотного зв’язку місцевих органів влади з територіальними громадами;
- Сприяння наданню альтернативних освітніх послуг громадськими організаціями.


Яким видам діяльності надаватиметься підтримка? У рамках Програми малих грантів надається підтримка заходам, головною метою яких є залучення громадськості:
- Підготовка і проведення аналітичних досліджень; соціологічних опитувань, фокус-групи та інше, спрямованих на виявлення інноваційних методів та практик в освіті;
- Інформаційні кампанії для впливу на вироблення програмних рішень або виконання суспільних функцій; розробка і розповсюдження навчально-методичних та інформаційних матеріалів;
- Підготовка і проведення публічних заходів (громадські слухання, збори громади, тощо);
- Розробка або придбання засобів навчання та матеріалів, необхідних для впровадження інновацій в освітній процес.

Три примірники заявки українською мовою і додатки до неї, а також резюме проекту англійською мовою потрібно надіслати поштою на адресу:
Представництво Світового банку в Україні, вул. М. Лисенка 2, м. Київ, 01034 з поміткою: “На конкурс “Програма малих грантів”

Кінцевий термін подання заявок - 15 лютого 2006 року

Для поштових відправлень до уваги буде братися дата відправки, зазначена на поштовому штемпелі.

Список організацій-переможців буде оприлюднений на Інтернет-сторінці Представництва Світового Банку www.worldbank.org.ua після 30 квітня 2006 року.

За додатковою інформацією прохання звертатись до Анни Гончарик, керівника служби зовнішніх зв’язків Представництва Світового банку, або до Юлії Юрової, асистента із зв’язків з громадськістю, за телефонами у Києві: +38(044) 490 6671/72/73.

Детальніше дізнатися про Програму, а також отримати аплікаційну форму можна за адресою: http://web.worldbank.org/WBSITE/EXTERNAL/COUNTRIES/ECAEXT/UKRAINEINUKRAI...

КОНТАКТИ
Анна Гончарик, Юлія Юрова
Представництво Світового банку в Україні
вул. М. Лисенка 2, 01034, Київ
Тел.: +38(044) 490 6671/72/73
Інтернет-сайт: www.worldbank.org.ua


Bookmark and Share