20 січня 2006 р. о 10:00 у м. Луцьк відбудеться засідання круглого столу «Влада та громада: ефективна співпраця у прийнятті рішень».


Круглий стіл організований Центром політичної освіти та Центром громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа" в рамках проекту «Залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні», що реалізується за підтримки Вестмінстерського фонду за демократію (Великобританія).

До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, засобів масової інформації, місцевої влади та експерти.
В засіданні візьме участь експерт Центру політичної освіти (м. Київ) Ярослав Демченков.

Для обговорення на круглому столі пропонуються такі основні теми:
- Чи існують на сьогодні в Україні нові можливості співпраці між владою та громадськістю?
- Як удосконалити процес участі громадян у формуванні політики на місцевому рівні?
- Як встановити та підтримати партнерські відносини між владою та громадськістю?
- Які методи участі громадськості у прийнятті рішень є найбільш дієві на місцевому рівні?
- Як підвищувати інституційну спроможність організації громадянського суспільства щодо співпраці з владою?

Під час круглого столу учасники зможуть обговорити приклади успішної співпраці громадськості та влади в Україні та за кордоном й отримають практичні поради щодо залучення громадян до формування політики на місцевому рівні.

Захід проходитиме у конференц-залі готелю «Світязь» за адресою вул.. Набережна, 4. Початок круглого столу о 10:00; початок реєстрації о 9:30. Орієнтовна тривалість заходу – 3 години. Прохання підтвердити участь до 19.00 19 січня 2006 р.

За додатковими питаннями звертайтеся до контактної особи у Волинській області Тетяни Лишневець за телефоном 8 097 963 58 01 чи електронною поштою tanya_nasha_sprava@ua.fm або до офісу Центру політичної освіти за телефоном 8 (044) 204 49 85 чи електронною поштою office@cpe.org.ua. Контактна особа – Анна Борзаковська.Bookmark and Share