Всеукраїнськa благодійнa Акція “Серце для Серця“


ПРИВІТ!!!
Ми добре знаємо, що здоров’я – це не все, але все без здоров’я – це ніщо! А майбутнє нашої країни – це діти! Ми – за здорове майбутнє, за здорових дітей!
Тому постала ідея зробити Акцію для покращення здоров’я українських дітей. Акцію, яка стала б не тільки загальноукраїнською, а й національною. І ми знаємо таку щорічну Акцію, яка вже чотирнадцятий раз пройшла в Польщі і завершилась, як завжди, успіхом.
Отже, ми вирішили скористатись досвідом наших сусідів. Дозволимо собі пояснити Вам суть та унікальність польської Акції “Великий оркестр святкової допомоги” (Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy), аналогічну якій ми створюємо в Україні.
По-перше, Акція є одноденною, але відбувається щорічно (з 1992 р.) і полягає в тому, що в цей день волонтери (переважно діти та підлітки) збирають гроші до спеціальних скриньок у перехожих, за що останні отримують сердечко-наліпку, яку переважно наліплюють собі на верхній одяг.
Зібрані кошти Фонд використовує на закупівлю медичного обладнання для дитячих лікарень та на реалізацію медичних програм освітнього характеру. Так, наприклад, у 2005 році завдяки зусиллям Фонду WOSP (Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy) було зібрано понад 10 млн.$. Звичайно, ці гроші були зібрані не лише у перехожих, а й вилучені від продажу речей відомих людей на інтернет-аукціоні, пожертви фізичних та юридичних осіб, які вносяться безпосередньо на рахунок Фонду, а також спонсорські кошти.
Слід зауважити, що все це відбувається в один день, до якого напружено готується вся команда протягом трьох місяців.
І в цьому унікальність і перевага Акції – в її насиченості.
Окрім того велика заслуга Фонду в тому, що йому вдалося створити атмосферу свята. У цей день не зважаючи на погоду (смію зауважити, що це фактично середина зими!), ви не побачите сумних облич – усі посміхаються один до одного, дивлячись на яскравочервоні наліпки на одязі, сумках чи просто на обличчях. Ви не почуєте жалісних історій про те, які хворі польські діти і як їм треба грошей на лікування – усі радіють від усвідомлення, що дітям справді допоможуть вилікуватись і повернуть посмішки на їхні обличчя.
А закінчується день вечірнім святковим концертом, де безкоштовно виступають відомі артисти та місцеві співаки й групи, які теж показують прихильність на підтримку цієїАкції.
Слід зауважити, що така атмосфера панує і в самому офісі Фонду: атмосфера спокійної радості, скромної гордості за свої надбання і жодної напруги, навіть при найгарячіших підготуваннях і, звичайно, люб’язність та посмішки, посмішки...
Але не менш важливу, а можливо і головну, роль відіграє абсолютна публічність діяльності Фонду. Фонд докладно звітує за кожну отриману копійку та кожну найменшу одиницю обладнання через ЗМІ. Зайшовши на сайт www.wosp.org.pl Ви знайдете в базі даних номер, вартість та детальну адресу кожної одиниці обладнання, придбаної за всі 14 років діяльності. Відвідавши лікарню за вказаною адресою Ви дійсно побачите саме те, що шукали і Ви не помилитесь, бо кожен апарат зазначений логотипом Фонду – червоним сердечком. Саме тому Акція користується такою популярністю серед населення, а Фонд – довірою.
У Польщі Акція WOSP стала національною і вже давно вийшла за межі країни (є закордонні представництва у більш ніж 10 країнах світу).
Ми бажаємо, і вже робимо кроки у цьому напрямку, створити подібну акцію в Україні. Назва нашої Акції - “Серце до Серця”. Нас тішить, що вже є серця, які відгукнулись на нашу пропозицію, що дало перші паростки, з яких, можна сміливо сказати, виросте плідна співпраця. Але ми розуміємо, що не зможемо осягнути протягом одного року всього надбання, яке було досягнуто нашими польськими друзями за 14 років діяльності. Тому спочатку нашим прагненням є втілення в життя Акції всеукраїнської (по одному представництву-штабу на кожен обласний центр). На жаль, не у всіх регіонах знайшлися люди, які б проводили благодійну діяльність в рамках нашої Акції. За нестачею часу, сил, досвіду чи просто бажання, деякі особи відмовились брати участь в Акції і ми цінуємо їх чесність перед нами, бо даля нас є дуже важливим щоб з першого разу Акція вдалася якнайкраще.
Тому ми – організатори Всеукраїнської благодійної Акції “Серце для Серця“ просимо Вас підтримати дану ідею та організувати регіональне представництво у Вашій області, якщо Ви відчуваєте бажання зробити це якнайкраще і з посмішкою
Не гайте часу та запалу! Звертайтеся до нас за адресою м.Київ, вул.Рейтарська, 9/1 тел/факс: 331 28 11, моб. 8050 462 85 82, siankav@gmail.com І ми надамо Вам усю необхідну і додаткову інформацію.
Bookmark and Share