Львівські пластуни відвідають конспіративну хату генерала Шухевича


5 березня пластуни Львова проведуть низку акцій на вшанування пам’яті головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича, відомого як генерал Чупринка, котрий був членом їхньої організації. Зокрема, відбудеться велика рольова гра у Білогорщі та поїздка у Івано-Франківську область до конспіративної хати легендарного генерала, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у Станиці Львів НСОУ ПЛАСТ.
У Білогорщі, де загинув генерал Чупринка, відбудеться велика рольова гра, під час першого етапу якої пластуни та пластунки віком 10-18 років у складі багатьох команд змагатимуться між собою у спортивному орієнтуванні, ході по азимутах та орієнтації на місцевості. На наступному етапі відбулася власне рольова гра, під час якої пластунів та пластунок буде поділено на три ворожі команди – «українців», «більшовиків» та «німців» – зі своїми окремими завданнями. По закінченні гри відбудеться нагородження переможців спортивного орієнтування, відвідини музею Р.Шухевича та спільна молитва.
Того ж дня 25 пластунів помандрують у село Княгиничі Івано-Франківської області до конспіративної хати генерала. Там вони зустрінуться з особистим охоронцем генерала Чупринки Любомиром Полюгою та покладуть квіти до пам’ятника Роману Шухевичу.

Bookmark and Share