Російські нацисти боротимуться з „помаранчевою загрозою”


Лідери найбільш одіозних російських організацій екстремістського спрямування вирішили протистояти загрозі "помаранчевої революції" на пострадянському просторі. Напередодні в Москві вони оголосили про створення єдиного "Молодіжного антипомаранчевого фронту" під егідою Євразійського союзу молоді, який діє за підтримки відомого російського політолога Олександра Гелійовича Дугіна і у свій час був одним із засновників Націонал-більшовицької партії (Едуарда Лимонова)

В організаціях, що дали згоду на участь в альянсі, за словами самих учасників, уже зараз нараховується близько 25 тисяч чоловік: це бойові загони ультраправих організацій Росії і країн СНД. Вони заявили про намір протистояти можливим виступам опозиції.

Нацисти, за власним визнанням, відчувають "доброзичливе ставлення Кремля" до своїх ініціатив і готуються до серйозної війни із помаранчевими".

Як не парадоксально,серед учасників коаліції - активісти Союзу башкирської молоді, що визнали себе філією відомої турецької правої терористичної організації "Сірі вовки", українська партія "Братство", чий лідер Дмитро Корчинський став частим гостем у кремлівських коридорах, татарський союз молоді "Азатлик" ("Воля"), члени якого відомі своїми екстремістськими діями.

Юридично закріпити створення коаліції повинен установчий з`їзд "антипомаранчевого фронту", що пройде наприкінці осені. Об`єднатися нацисти мають намір під егідою євразійського руху Олександра Дугіна, який зараз обіймає посаду радника з питань національної безпеки при Державній Думі Росії.

Передбачається, що всі учасники "антипомаранчево союзу" повинні поділяти "євразійську" ідеологію Олександра Дугіна, засновану на пріоритеті інтересів держави, протидії світової глобалізації і "боротьбі із американізмом".

У протистоянні із своїми опонентами "євразійці" готові вдатися до самих найжорсткіших методів боротьби. "Помаранчеві, безумовно, будуть виходити за рамки правового поля, а виходить, і ми маємо на це право", - заявив О.Дугін.

Противники "помаранчевих" упевнені, що федеральна влада із розумінням поставиться до їхніх методів боротьби. При цьому контрреволюціонери вважають, що їм вдасться уникнути конкуренції із пропрезидентським молодіжним рухом "Наші", що також користується прихильністю Кремля і великого бізнесу.

На думку експертів, обидві структури будуть спільно протидіяти "кольоровим революціям". "Євразійці" будуть проводити неофіційні акції, а "Наші" будуть задіяні при організації масових акцій і мітингів.

Наразі мережа цих структур вже присутня в Україні. Однією із перших їх акцій стала проклейка агітаційних плакатів у місті Суми.


Прес служба Харківської обласної організації
Молодіжного націоналістичного Конгресу,
за даними російських ЗМІ
http://www.ukrnationalism.org.ua

Bookmark and Share