„Молодіжна перспектива – 2010: об’єднаймо зусилля”


Проект з однойменною назвою стартував 1 березня в Полтавській області. Метою його є початок довгострокової тісної співпраці між молоддю, молодіжними і студентськими організаціями та політичними партіями.

Проект розрахований на п’ять років і результатом такої співпраці повинно стати вирішення частини проблем молоді та активна підтримка молодіжних і студентських організацій на рівні області.

Для того, щоб в передвиборчий період партії не обмежилися тільки загальними словами, створена коаліція з 30 молодіжних, студентських та громадських організацій.

Саме ця “об’єднана громада” виступила з пропозицією до усіх обласних осередків політичних партій у вигляді стратегічного меморандуму про співпрацю на 5 років (www.mgromada.org.ua).

Цей документ містить як стратегічні засади на п’ять років, так і практичні та конкретні кроки у вигляді плану на кожен рік. Так, наприклад, одним з перших кроків по реалізації плану в 2006 році буде створення Обласного молодіжного центру “Молода Громада”. Це той центр, який влада обіцяла створити ще в 2003 році. Меморандум окреслює основні напрямки проблем молоді.

10 березня під час проведення круглого столу більше 20 осередків політичних партій підтримали меморандум, поставили свій підпис та пообіцяли спільно добиватися вирішення молодіжних проблем. Але двадцять партій, це не сорок три, які йдуть на вибори. Коаліція це має надію, що і інші політичні партії скажуть своє слово та візьмуть не “віртуальну”, а реальну відповідальність за свої обіцянки в молодіжній галузі. Після цього, ми ще до виборів широко проінформуємо громадськість про ті партії, що підписали меморандум, та про ті – що тільки “багато говорять”.

Детальна інформація на сайті Молодіжного Парламенту Полтавщини: www.mgromada.org.ua або по т. (0532) 611-931.

Проект реалізується Молодіжним Парламентом Полтавщини за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Молодіжний Парламент Полтавщини
Калішенко Наталля, прес-центр МПП
www.civicua.org

Bookmark and Share