НА ЛЬВІВЩИНІ УЧАСТЬ У СВЯТІ ГЕРОЇВ ТА ВШАНУВАННІ ПАМ’ЯТІ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ ВІЗЬМУТЬ ПРЕДСТАВНИКИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ


«21 травня, за два дні до Свята Героїв, у Львові пройдуть грандіозні святкування. Це і піший похід історичними місцями Львова – до пам’ятника Степану Бандері, меморіального комплексу на Личакові, комплексу Січових Стрільців на Янівському кладовищі. Також відбудеться військовий парад, спортивна естафета зі Львова до Зашкова Жовківського району. Заплановано, що у цьому заході візьмуть участь представники з усієї України», – зазначив учора, 20 квітня, під час зустрічі з молодіжними організаціями Львівщини начальник Головного управління сім’ї та молоді Львівської ОДА Андрій Корнат.
Він додав, що 14 червня за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА пройде ще одна всеукраїнська акція – вшанування 115-річчя з Дня народження Євгена Коновальця. Цього дня представники молодіжних організацій України вирушать пішим ходом (13 км) до «Музею-садиби полковника Є.Коновальця» у його рідному селі Зашкові Жовківського району.
«У Зашкові молодь на три дні розіб’є наметове містечко. Заплановано, що там відбудеться низка культурних заходів, зокрема, Молодіжний фестиваль».
Після зауваження лідерів молодіжок, що озеро, яке входить до музею-садиби Коновальця, перебуває у жахливому стані, Андрй Корнат дав обіцянку, що водойму до цього часу впорядкують.

ЗІК
Купить квартиру в алматы недорого без посредников: сдам квартиру vek-otau.kz.

Bookmark and Share