Молодь у Церкві третього тисячоліття


Під час своєї 30-ї сесії Синод єпископів Києво-Галицької митрополії Української Греко-Католицької Церкви, який проходив 27-28 квітня у Трускавці, розглянув ряд документів, які стосуються організації роботи Церкви та душпастирської праці священства, — повідомив прес-секретаріат Глави УГКЦ.

У першому читанні було розглянуто проект “Статуту Колегії єпархіальних радників” (доповідав Глава УГКЦ Патріарх Любомир), проект інструкції для священиків щодо порядку приймання та відслуження намірень на Літургії (доповідав архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк)) та „Положення про Міжєпархіальну комісію з питань євангелізації” (доповідав екзарх Донецько-Харківський Степан (Меньок)).

Під час Митрополичого синоду було затверджено Статут комісії народного здоров’я, а також „Принципи інформаційної діяльності УГКЦ” – документ, який декларує способи, методи та засоби інформаційної діяльності цієї Церкви. Над ним працювала Комісія у справах соціальної комунікації на чолі з єпископом Стрийським Юліаном (Ґбуром). Незабаром, як повідомив РІСУ о. Ігор Яців, прес-секретар Глави УГКЦ, планується офіційна презентація цього документу.

Упродовж роботи Синоду багато уваги було звернено на питання приготування до наступної сесії Патріаршого Собору УГКЦ, присвяченої справам молоді, який відбудеться 19-24 серпня 2007 року. Його назва “Молодь у Церкві третього тисячоліття”.

Іншими темами 30-ї сесії Синоду єпископів Києво-Галицької митрополії були економічно-фінансові питання, святкування 5-ї річниці візиту Святішого Отця в Україну, проект заходів УГКЦ у боротьбі з алкоголізмом.

http://cupol.brama.com

Bookmark and Share