Всеукраїнський традиційний збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій і волонтерських загонів “Козацькими шляхами”. ЗАПРОШУЄМО


Юрій Павленко стане учасником збору-походу "Козацькими шляхами":

5 травня у Києві стартував Всеукраїнський традиційний збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій і волонтерських загонів “Козацькими шляхами”.

Урочисту лінійку учасників походу, що пройшла на Софійській площі Києва, відкрив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

«Юнаків та дівчат зі всієї України прийматиме Корсунь-Шевченківська земля, яка прославилася ще за часів Богдана Хмельницького. Це місце, де у 1648 році українське козацьке військо розгромило польсько-шляхетське військо гетьманів Потоцького та Калиновського. Під час Великої Вітчизняної війни тут відбулася переломна Корсунь-Шевченківська битва. Вірю, що славна історія наших пращурів надихне вас на добрі діла, творчі досягнення, спортивні перемоги, а участь у цьому поході стане незабутньою сторінкою життя», - зазначив Міністр вітаючи дітей.

Прямо з Софійської площі діти вирушили на місце, де проходитиме збір-похід, до Черкаської області, у с. Виграїв.

7 травня і сам Юрій Павленко має намір відвідати Черкаську область та взяти участь у зборі-поході.

Захід проходитиме з 5 по 9 травня. У 5 наметових таборах житиме понад 1200 юнаків та дівчат, які представлятимуть близько 80 молодіжних та дитячих громадських організацій, волонтерських загонів та студентських груп з усіх регіонів України та м. Києва.

Учасники та гості будуть готувати їжу на багатті, брати участь у «круглих столах» з різних молодіжних проблем, соціальних тренінгах, спортивних змаганнях, самодіяльних концертах.

Організатори збору-походу - Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «СПОК».

Шановні панове журналісти!

7 травня запрошуємо і вас відвідати учасників збору-походу «Козацькими шляхами».

Від’їзд мікроавтобусами - 7 травня о 9:00 від Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Довженка, 2).

Повернення у цей же день.

Акредитуватись для поїздки 7 травня та отримати додаткову інформацію можна за телефоном 433-54-22, а також (067) 375-03-26 (Шарненкова Олена) або (096) 371-85-74 (Дробіна Наталя)

Прес-служба Мінсім'їмолодьспортуBookmark and Share