„Хабарництва немає, при вступі в Чернівецькі ВНЗ"


Сьогодні в Чернівцях відбулася конференція: "Корупція в освіті: чи "покаже" вона себе на вступних іспитах-2005?", в якій взяли участь ректори ВНЗ, керівники профільних комітетів. „Хабарництва немає, в Чернівецьких ВНЗ при вступі!” – завили учасники засідання. Як сказав один з ректорів: „При вступі створені умови так, що викладачі не можуть вплинути на поступлення абітурієнта, а навіть якщо і спробують це зробити вони будуть покарані, оскільки створена потужна система захисту від недобросовісних вчителів – це СКРИНЬКА перед приймальними комісіями та ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ” повідомляє сайт "kuchmizm.info".
Отже зі слів випливає, що хабарництво у ВНЗ Буковини практично не існує!!! Невже так прекрасно сьогодні в нашій освіті?
Насправді не все так весело. А вся біда в тому, що наш Народ і близько не зацікавлений в боротьбі з цим явищем. Система освіти як виховувала, так і продовжує виховувати нових корупціонерів, хабарників. Ніхто з тих, що дають хабарі не задумуються над тим – яким лікарям в майбутньому вони довірять своїх дітей; які викладачі будуть навчати їхнє ж молоде покоління.
Задумайтесь!!!

З такими успіхами корупцію ні в сфері освіти, ні в медицині нам ніколи не подолати. Це ж які повинні брати лікарі хабарі, щоб відробити гроші затрачені на навчання…?

„Хабарництва немає, в Чернівецьких ВНЗ при вступі!” – завили учасники засідання…

Bookmark and Share