У Львові розпочався Перший Всеукраїнській Форум загальноосвітніх навчальних закладів, яким присвоєно ім’я Івана Франка


З ініціативи Головного управління освіти і науки ЛОДА, до 150-річниці від дня народження Івана Франка, з метою поглиблення партнерських зв’язків між педагогічними, учнівськими колективами, ширшого ознайомлення з життям, творчістю, громадською діяльністю великого Каменяра, формування духовності, культурних традицій, з 25 до 28 травня 2006 року проходить Перший Всеукраїнський Форум загальноосвітніх навчальних закладів, яким присвоєно ім’я Івана Франка. Про це ЗІК повідомили у прес-службі ЛОДА.
Запрошено та організовано приїзд учнів і педагогічних працівників із загальноосвітніх навчальних закладів міст Феодосії (Крим), Києва, Тернополя, Канева, Горлівки (Донецька область), Горохова (Волинська область), Підволочиська (Тернопільська область), а також міст Полтавської та Івано-Франківської областей. Усього – 94 учасники офіційних делегацій. Участь в урочистостях у Всеукраїнському Форумі берутьб делегації 6 шкіл Львівщини імені великого українського поета.

Загалом близько 300 учасників учасників Всеукраїнського Форуму шкіл на батьківщині Великого Каменяра.

Програмою передбачено екскурсії по місцях, що пов’язані з життям, діяльністю, творчістю Івана Франка у м.Львові, відвідання садиби-музею Івана Франка у Нагуєвичах, екскурсії пам’ятними місцями І.Франка на Дрогобиччині: Нагуєвичі-Лішня (музей історії і освіти вчительства Дрогобиччини), Борислав-Урич (фортеця “Тустань”), відвідання батьківщини матері Франка у Ясениці. Під час перебування на Львівщині представники офіційних делегацій ознайомляться з історією, культурою нашого краю, побувають у музеях, братимуть участь в урочистостях, присвячених 150-річчю І.Франка.
28.05 о 9 год.30 хв у навчально-реабілітаційному центрі “Мрія” відбудеться зустріч з відомим українським письменником, лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка Романом Лубківським.
Учасники Першого Всеукраїнського Форуму братимуть участь у панахиді на могилі Івана Франка за участю отця Богдана Смука церкви Святої Софії та хору “Благовіст” церкви Святого Архістратига Михаїла.

Учнівські делегації стануть учасниками запалення вогнища пам’яті Івана Франка,молодіжної концертної програми, літературно-розважальної дискотеки.
Bookmark and Share