ТРЕТІЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ФОРТЕЦЯ”


М. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ (Одеська обл.)
25-28 червня 2006 р.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Мистецька агенція "Шоколад", Молодіжний уряд України

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
Білгород-Дністровська фортеця, яка знаходиться на березі Дністровського лиману. Споруджена ще в XII - XIV сторіччях. Додаткова інформація - www.tira2500.org , bdn2500.narod.ru , www.bdport.com.ua

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ПРОЕКТУ:
- Молодь, студенти, відпочиваючі курортної зони м. Білгород-Дністровська - с. Приморське, с. Сергіївка, с. Затока, с. Кароліно-Бугаз, м. Шабо, м. Овідіополь, (близько 200 000 відпочиваючих одночасно) Близькість до м. Одеса - 60 км. У вихідні, святкові дні з Одеси приїздить понад 100 000 відпочиваючих.
- Хороша транспортна інфраструктура дасть можливість приїзду на фестиваль молоді з усієї України, а також Молдови.

Проведення фестивалю на території та навколо середньовічної фортеці у місті Білгород-Дністровський дозволить привернути увагу громадськості, засобів масової інформації та сприятиме залученню інвесторів для створення історико-туристичного комплексу просто неба на базі середньовічної фортеці. Перший Фестиваль вже довів свою доцільність. Вхід на Фестиваль (територію фортеці) - платний. Квитковий збір спрямовується у фонд Білгород-Дністровської фортеці на розвиток музею.

ЗАХОДИ ФЕСТИВАЛЮ:

Музична програма:
- естрадна, поп-музика;
- альтернативна, рок-музика;
- клубна, електронна музика.
Розважальні програми:
- конкурс "Принцеса фортеці";
- конкурс "Пошук скарбів Акермана";
- лотереї.
Культурологічні заходи:
- перформенс;
- покази модельєрів;
- театралізовані дійства;
- лицарські турніри;
- показ кінофільмів.

ІДЕЯ ФЕСТИВАЛЮ “ФОРТЕЦЯ”
На жаль, сучасна молодь надзвичайно мало обізнана про історико-культурну спадщину нашої країни.

Проведення фестивалю на території та навколо середньовічної фортеці у місті Білгород-Дністровський дозволить привернути увагу громадськості, засобів масової інформації та сприятиме залученню інвесторів для створення історико-туристичного комплексу просто неба на базі середньовічної фортеці.

Розвиток туризму в Україні істотно впливає на такі сектори економіки, як транспорт, торгівля, зв'язок, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів широкого вжитку, і є одним з найбільш перспективних напрямів структурної перебудови економіки.

Перші два Фестивалі вже довели свою доцільність. Вхід на Фестиваль (територію фортеці) – платний. Квитковий збір спрямовується у фонд Білгород-Дністровської фортеці на розвиток музею.
Перший Фестиваль (2004 р.) зібрав на своїй території – понад 30 тисяч глядачів. Другий – понад 50 тисяч.

Фестиваль “ФОРТЕЦЯ” – це культурологічне та музикальне свято. Креативна розробка сценарію, залучення різноманітних гостей та залучення високотехнологічного обладнання дозволяє створити неймовірно цікавий захід.
Фестиваль “ФОРТЕЦЯ” – це яскраве та незабутнє шоу!

ПРО ФЕСТИВАЛЬ:
http://www.fortetsya.com.ua/about.htm

Bookmark and Share