«Мізунська Zвигода»


З 7 до 9 липня в урочищі Дубовий кут (Івано-Франківська область, Долинський р-н, с. Новий Мізунь) триватиме Другий відкритий фестиваль екстремальних видів спорту та молодіжної культури «Мізунська Zвигода». Про це ЗІКу повідомили у Раді з туризму Карпатського регіону.
Метою фестивалю є привернення уваги до проблеми самореалізації та залучення молоді до активного проведення дозвілля й пропагування здорового способу життя.

Крім цього, акція популяризуватиме карпатський туризм та курорт Мізунь, сприятиме розвитку туризму в регіоні.
Організаторами фестивалю виступили: ІФГМО «Клуб альтернативних видів спорту», Агентство розвитку Вигодського краю «Дубовий кут», ВАТ “Вигодський лісокомбінат”, технічна підтримка мережа магазинів МТВ ВІКЕ, за підтримки управління туризму і культури та головного управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської ОДА, за сприяння Вигодського ДЛГ.

Конкурсна програма фестивалю складатиметься з номінацій: даунхіл, нор-шор, дьорти, тріал, крос-кантрі, спортивне орієнтування, пейнтбол, стрітбол, скелелазіння, катання на роликах (фітнес, скользіння по тумбі), скейтборд (фанбокс), джиптревел.


Показова програма фестивалю складатиметься з номінацій: показ робіт сучасних молодих модельєрів, жива гра молодих та альтернативних гуртів України, інді-дискотека, екстремальна гра ді-джеїв – Open Karpatian Air.
Bookmark and Share