Олег Скрипка та іноземні гурти візьмуть участь у міжнародному фестивалі на Закарпатті


12 липня вже традиційно в закарпатському селі Нижнє Селище, що у Хустському районі, відбудеться V Міжнародний фестиваль "Селиська співанка". До участі у святі запрошено відомих виконавців. Зокрема, лідера гурту ВВ Олега Скрипку, “Ле Гранд Оркестр” (Київ), гурт “ДахаБраха” (Київ), “Ді Гріне Кузіне” (Берлін). Місцевих музик представлятимуть гурт “Гудаки” (Нижнє Селище), фольклорні колективи з Ужгорода, Іршави. Під час фестивалю виступатимуть й театральні колективи. Про це ЗІКу повідомила 2 червня pr-менеджер заходу Ольга Зубик.
Упродовж дня глядачі зможуть взяти участь у спортивних іграх, насолодитися виставками старих фото етнічного спрямування та пересвідчитися у багатстві фантазій та традицій народних умільців, а також долучитися до процесу боді-арту.
“Селиська співанка” – це виключно жива музика, яка створює тільки позитивні емоції, засновані на українських тисячолітніх традиціях, а також знайомство з етнічними мотивами інших народів Європи. Фестиваль в Селищі лише починає серію карпатських гулянь, адже свято продовжиться в Шешорах, на Івано-Франківщині, куди попрямують прихильники українського фольклору”, – розповіла Ольга Зубик.

© 2004 Інформаційне агентство „Західна інформаційна корпорація”Bookmark and Share