Як уникнути проблем під час реєстрації молодіжних громадських організацій ?


14 червня 2006 року з 10.00 – 13.00 відбудеться круглий стіл на тему «Шляхи удосконалення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій». Висновки щодо обговорення даної теми буде презентовано за допомогою Всеукраїнського телемосту між містами-учасниками даного заходу.

Очікуваний результат:
Підсумовані шляхи або пропозиції щодо удосконалення і спрощення порядку реєстрації молодіжних громадських організацій, які будуть висвітлені за допомогою відеозвязку, оформляються відповідним чином і подаються на розгляд до Мін’юсту і до Верховної Ради щодо прийняття змін до законодавства, що стосується молодіжних громадських організацій.

Якщо Ви бажаєте, щоб ваше місто прийняло у цьому участь, ми чекаємо на вашу заявку, у разі якщо:
- Вас цікавить тема проведення круглого столу,
- Ви хочете бути ініціатором проведення цього заходу на дану тематику у Вашому місті.
- Ви знайдете фінансування для проведення круглого столу ( оплатити послуги « Укртелекому » за відеозвязок з 12.00 – 13.00 години + оренда приміщення + інші витрати потрібні для проведення круглого столу.)
- Ви зможете запросити на круглий стіл представників органів юстиції, облдержадміністрації, місцевого самоврядування, молодіжних громадських організацій; бажаючих, які хочуть зареєструвати МГО, ЗМІ і проконтролювати за тим, щоб ці люди прийняли участь в обговоренні даного питання.

Просимо Вас повідомити про готовність проведення круглого столу у Вашому місті до 8 червня 2006 року.

Контактна особа:
Юлія Краєва, голова Житомирського осередку ВМГО «Молода Просвіта»
Тел. 80976483494
rememberme@ukr.net

ДОКЛАДНА ІНФОРМАЦІЯ В ДОДАТКАХ:

Bookmark and Share