Українські націоналісти вимагають відставки Горбуліна через бездіяльність РНБО


13 червня, у вівторок, патріотичні партії й організації проведуть акцію протесту проти ворожих зазіхань на незалежність нашої країни та неналежної реакції української влади.

Ми вимагаємо від глави держави, який є гарантом Конституції, що була грубо порушена депутатами місцевих рад Криму, Одеси, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Миколаєва і Харкова, стати на заваді зазіхань з боку „пятої колони” Москви на територіальну цілісність України шляхом розігрування „карти” „мовного питання”.

Закликаємо Президента як Голову Ради національної безпеки і оборони вжити рішучих дій щодо припинення порушення Закону України „Про основи національної безпеки України”, зокрема статей 5, 6 і 7. У звязку з бездіяльністю секретаря та членів РНБО ми вимагаємо усунути від виконання обовязків в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Горбуліна Володимира Павловича.

Початок акції – об 11:00 біля станції метро „Арсенальна”.

Справедливо вважаючи, що кроки місцевих рад по наданню російській мові статусу регіональної є акцією, профінансованою Кремлем і втіленою „пятою колоною” Москви в Україні, акцію розпочнемо з „розтрілу” імпровізованої „пятої колони” біля станції метро „Арсенальна”. Таких хід вважаємо символічним, адже саме на цьому місці і таким самим чином у січні 1918 року Українські Січові Стрільці придушили повстання робітників заводу „Арсенал”, інспіроване московськими більшовиками.

Далі учасники рушать до стін Секретаріату Президента, де озвучать свої вимоги до Президента України.

Контакти:

8-095-662-52-71 Пархоменко Сергій, Молодіжний Націоналістичний Конгрес

8-066-748-66-13 Олена Білозерська, УНА-УНСО

http://www.ukrnationalism.org.ua

Bookmark and Share