У Національному музеї у Львові відкриється унікальна фотовиставка «Євген Коновалець та його доба»


21 червня 2006р. в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відкриється фотовиставка, приурочена 115-річчю від дня народження Євгена Коновальця – «Євген Коновалець та його доба», – повідомили Західну інформаційну корпорацію у Центрі досліджень визвольного руху.
Виставку складатимуть маловідомі та невідомі світлини з життя Євгена Коновальця, більшість яких походить із збірок української діаспори і сьогодні зберігаються в архіві Центру досліджень визвольного руху. Серед фотографій знимки часів існування Корпусу Січових Стрільців, Української військової організації, Організації українських націоналістів. Окрему групу становлять родинні фотографії та світлини співробітників полковника Коновальця. Всі фото експонуються вперше.
На презентації заплановано виступи професора Ярослава Дашкевича, громадської діячки Ірини Калинець, директора Центру досліджень визвольного руху Володимира В’ятровича, представників обласної адміністрації та представників дирекції Національного музею.
Організатори заходу: Центр досліджень визвольного руху, Львівська ОДА, Львівська обласна рада та Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.

© 2004 Інформаційне агентство „Західна інформаційна корпорація”
Bookmark and Share