У Сумах визначено переможця конкурсу “Місто очима молодих”


Щойно закінчилося засідання конкурсної комісії під головуванням виконавчого директора Сумського РВ АМУ В. Аганянса, на якому визначено переможця другого етапу Всеукраїнського конкурсу “Місто очима молодих”. Членами журі визначено провідних фахівців облдержадміністрації, міської ради, управлінь житлово-комунального господарства , державного управління екології та природних ресурсів. Переше місце за результатами голосування та обговорення посіла робота “Створення інформаційно-аналітичного центру для молодих підприємців міста Суми та основні заходи щодо розвитку молодіжного підприємництва”, автором якої є Богдан Мосунов, головний спеціаліст Представництва держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Сумської облдержадміністрації.
Як зауважували члени конкурсної комісії, ця робота зачіпає дуже актуальну тему, що пов”язана із вимогами Президента В.Ющенка – створенням нових робочих місць, потребує мінімум витрат на втілення у життя та матиме мультиплікаційний ефект для розвитку економіки України. Робота цілком відповідає вимогам конкурсу, є оригінальною розробкою та має бути рекомендованою до реалізації ідеї та напрацювань в інших містах області та України – такою є думка більшості членів журі.
Окрім названої, комісія визначила роботи, що посіли друге та третє місця. Робота сімнадцятирічного Олександра Роскопіна з Охтирки “Економічне оздоровлення міста”, якій присуджено друге місце, намагається розв”язати актуальні питання, пов”язані з економічним оздоровленням, містить екологічні напрацювання молодого автора. Деяка незавершеність теми не дозволила цій роботі лідирувати, але, за думкою членів журі, вона має бути рекомендована для розгляду міським радам.
Дає підстави для роздумів робота іншого охтирчанина – Павла Стрельникова “Інвестування “себе-в-себе”. Напрямок думки автора здається дуже цікавим з точки зору виховання молодої людини з небайдужим світоглядом. Лише деякі вади економічних викладок та невідповідність змісту вимогам конкурсу не дозволили роботі відзначитися більш високо. Робота також рекомендована для розгляду міським радам.

Сумське РВ АМУ

Bookmark and Share