Табір ФРІ “ЛІДЕР-2006” (Карпати, Чорногірський хребет, г.Говерла)


Щорічний табір, що проводиться Фундацією Регіональних Ініціатив (ФРІ) в Українських Карпатах на Чорногірському хребті поблизу г.Говерла і включає в свою програму:
- знайомство молоді з різних регіонів України, що беруть участь у молодіжних громадських організаціях або виявляють інші форми активності;
- лекції та заняття з історії та сучасності молодіжного руху України;
- сходження на г.Говерла 16 липня, на честь річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України;
- вивчення культури та історії нашої держави.

Табір має неполітичний, непартійний характер. В рамках його програми заборонено проводити партійну агітацію, натомість заохочується вивчення системи державного управління, презентація партіями та їх молодіжними організаціями власного курсу молодіжної політики, обміни контактами молодими лідерами тощо. Основні учасники табору – члени ФРІ, які прагнуть познайомитися з молодіжним громадським життям України, відвідати Українські Карпати.

Також до складу учасників табору, незалежно від членства у ФРІ, приймаються лідери молодіжних організацій, тренери, спеціалісти у сфері громадянської активності. До них організатори табору висловлюють прохання в рамках табору передати свої знання та провести заняття з учасниками таборування, для цього оргкомітет ФРІ забезпечить всім необхідним.

Участь у таборі безкоштовна, учасники таборування – сплачують виключно дорогу до місця табору, або до м.Івано-Франківськ чи м.Мукачево. Кількість учасників – близько 100 осіб.

Для відвідування табору бажаючому неохідно заповнити анкету учасника табору і надсилати її за адресою: fri@poshta.org.ua, або м.Київ, вул.Турівська, 31, 28, 04080.

Щорічно для реалізації таборової програми створюється оргкомітет з проведення табору з числа представників Всеукраїнської та місцевих організацій ФРІ (Керує табором комендант – Голова Ради Старійшин ФРІ). Текст оголошення про табір і анкету можна скачати на “Вільному Молодіжному Порталі” (www.fri.net.ua) у розділі “можливості”.

2006 рік. ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Табір проводиться 14-17 липня 2006 року

З питань організації руху по Івано-Фраківський чи Закарпатській області, організаційний моментів, звертайтеся до членів оргкомітету:
Шекети Андрія, Голови Ради Старійшин ФРІ (80503729636, sheketaa@mail.ru)
Лебідя Руслана, Голови Івано-Франківської міської ФРІ (80974759069, 80979984776)
Чернявського Бориса, Голови Ужгородської міської ФРІ (80506817633, 80634144529)
Феськова Володимира, Голови Правління Ужгородської міської ФРІ (80632873434)

Анкета повинна надійти до Секретаріату ФРІ не пізніше 16.00 7 липня 2006 року. Учасники таборування будуть повідомленні електронною поштою про склад команди табору не пізніше ніж 7 липня 21.00.

Учасник табору має прибути до місця проведення табору (урочище Козьменщик, с.Лазещина, Рахівський р-н., Закарпатська область) не пізніше 7.00 ранку для участі у таборовій програмі.
Таким чином просимо використати 13 липня для добирання, враховуючи що між м.Мукачево та м.Івано-Франківськ та м.Рахів чи с.Лазещина досить значна дистанція (мінімум 4 год. автобусом), а між м.Мукачево та м.Рахів чи с.Лазещина відсутнє пряме залізничне сполучення. Між м.Рахів, с. Лазещина та м.Івано-Франківськ є електрички, між м.Мукачево та м.Рахів – маршрутки та рейсові автобуси.

Свій шлях з табору учасники можуть планувати виходячи з того, що таборова програма завершиться 17 липня в обід.

В ДОДАТКАХ ТЕКСТ АНКЕТИ і ОГОЛОШЕННЯ:Bookmark and Share