Вступна кампанія під пильним наглядом


У рамках програми „Студентському самоврядуванню - реальні права" Всеукраїнська студентська рада при МОН ініціює створення постійнодіючої телефонної лінії задля запобігання фактів хабарництва у вищих навчальних закладах, у тому числі протягом „вступної кампанії".

Всі звернення будуть розглянуті та передані до відповідних установ.

З травня 2005 року освітня система України приєдналася до Болонського процесу. Це означає, що дипломи наших випускників визнаватимуться за кордоном. Випускники українських вищих навчальних закладів зможуть конкурувати зі своїми європейськими однолітками за гідне місце роботи.

Студентство прагне отримати якісні знання, бути рівноправним учасником освітнього процесу, тому одним з приоритетів при підготовці молодих фахівців є якість освіти. Але, незважаючи на заклики до боротьби з корупцією, деякі працівники вищої освіти продовжують вимагати хабарі від студентів під час навчання та абітурієнтів протягом вступної кампанії. Одним з ефективних інструментів подолання цієї проблеми є громадський контроль над цими процесами. Сьогодні, студентське самоврядування в Україні отримало виклик від нечесних працівників освіти. Важлива місія органів студентського самоврядування – зробити вищі навчальні заклади територією без корупції.

За номером (044) 288-04-36 студенти, абітурієнти, батьки можуть звернутися з фактами вимагання хабарів та отримати консультацію з будь-яких питань. Телефон працює з 15–00 до 20–00 кожного дня, крім суботи та неділі.


Всеукраїнська студентська рада при МОН щодо запобігання випадків хабарництва у вищих навчальних закладах


Bookmark and Share