Міжнародна конференція “Молодь, глобалізація та міграція – зміни у регіональних особливостях”


Замок Смоленіце, Словакія, 19 – 22 січня 2007 року. На конференції розглядатимуться питання світового та регіонального соціального розвитку, теперішні умови життя молоді, її реакції на життєві виклики.

Метою конференції є визначення тих речей у житті молоді, які впливають на зміни у житті, складності, ризики, невдачі та поразки так само як і на успіхи. Це досягатиметься шляхом дослідження життєвих умов молодих людей, що включає визначення базових цінностей та норм, їхньої динаміки, дії та протидії.

Оскільки на життєві умови молодих людей впливає глобалізація, соціології необхідно розвинути теорії та концепції, проаналізувати, ці впливи. Європа перебуває на етапі розвитку мультикультурного суспільства, що надає великого культурного збагачення, створює нові соціальні групи, проблеми та обмеження. Перед національною державою постають нові виклики глобалізації – національна ідентичність, заможна країна, регулювання та оподатковування, ринки робочої сили та система оцінювання. Можливість вільного пересування, навчання та роботи у різних країнах перетворюється у необхідність. Це не є загрозою, проте нерівність у використанні цих можливостей створює нові нерівності. Відповідно новий космополітанізм також є викликом перед соціологією молоді.

Для участі у конференції необхідно надіслати короткий опис доповіді (300 слів, у межах теми конференції), як приєднаний файл у форматі “word document” на адресу, вказану у контактах.

Участь у конференції є платною, проте можливе відшкодування коштів для учасників.

Кінцевий термін подання на участь у конференції: 20 серпня 2006 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся: http://www.gurt.org.ua/eng/news/conferences/6686.html

РЦ "ГУРТ"

Bookmark and Share