Країна щастя - під Судаком!: Мульти-фест „Студентська республіка-2006” відбудеться 23-27 серпня


Знову в Криму, але вже під Судаком.
Щоб поїхати на подію, очікувану українським студентством протягом року - швидко звертайтеся до місцевого оргкомітету або осередку НДЛМ.

На Студреспубліці-2006 Вас чекають:
• Перший всеукраїнський Турнір гри „Мафія”;
• Перший у країні Квест-фестиваль;
• Лабораторія гуманітарних технологій (майстер-класи, круглі столи з політологами та політтехнологами);
• конкурси краси, екстрим-зліт (у тому числі trace days), очуміла нічна туса, конкурс боді-арту, open-air та багато іншого.

І, безумовно, в епіцентрі всіх подій мульти-фестивалю – Організаційно-діяльносна гра з виборів Студентського президента та Студентського парламенту. Стратегії розвитку майбутнього та студентська влада визначатимуться студентськими мерами та депутатами студентських магістратів усіх регіонів України, де вони були обрані в ході регіональних етапів „Студентської республіки-2006”.

Отже, цьогорічна Студреспубліка відкриє свої кордони до Дня Незалежності України 23-27 серпня на території кемпінгу „Капсель”, що під Судаком на чорноморському узбережжі Криму.

Як потрапити на це дійство або прийняти участь у фестивальних подіях?
Від кожного регіону у складі кількох автобусів будуть сформовані команди для поїздки на фінал Студреспубліки. Умови проживання: студентське наметове містечко на березі Чорного моря (докладніша інформація – в оргкомітетах).

Головним організатором Студреспубліки є Народно-демократична ліга молоді.
Підтримку надає Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту. Інформаційні партнери – ТК „ТЕТ”, „Радіо 5”, „ЗаДіло!”.
Довідки: http://www.studrespublika.com/, 80445991426.

Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998р., а з 1999р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. Із 2002р. проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Контакти місцевих оргкомітетів: на сайтах www.studrespublika.com, www.ndlm.org.ua, е-пошта - studrespublika@bk.ru, за тел. 80445991426.

Альона Куклєва
www.ndlm.org.uaBookmark and Share