РЕКТОРИ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ВНЗ СТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ВСТУПНА КАМПАНІЯ ПРОХОДИТЬ ПРОЗОРО І ВІДКРИТО, А ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА ВИДІЛИЛА ГРОШІ


У Тернопільській облдержадміністрації відбулась зустріч із ректорами вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації. Мова йшла про вступну кампанію 2005 року, – повідомили 13 липня Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Тернопільської ОДА.
Як зазначали у своїх виступах ректори, процес вступу до вищих освітянських закладів області проходить прозоро і відкрито, чому сприяє й присутність у складі університетських та інститутських приймальних комісій представників обласної державної адміністрації та обласної ради.
Голова облдержадміністрації Іван Стойко звернув увагу присутніх на Указ Президента України “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”. На думку керівника області, цей документ є сьогодні, як ніколи, на часі, адже визначає пріоритети розвитку освітянської галузі держави, враховуючи перспективи інтеграції України до Європейського Союзу.
Заступник голови облдержадміністрації Анатолій Вихрущ запевнив керівників вищих навчальних закладів, що обласна державна адміністрація відкрита до конструктивного діалогу і закликав ректорів із повагою ставитись до кожного абітурієнта, забезпечуючи усім рівні права.

_______________________________________


300 тис. грн. виділили цього року з Чернівецького обласного бюджету на кредитування навчання у вищих навчальних закладах, – повідомив 13 липня начальник управління освіти Чернівецької ОДА Валерій Крамар під час засідання Чернівецького прес-клубу реформ на тему "Корупція в освіті: чи "покаже" вона себе на вступних іспитах – 2005?".
Перевага під час кредитування надаватиметься (за однакової успішності) абітурієнтам чи студентам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідам І та ІІ груп, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей. Щоби запобігати хабарництву, в області створено громадську раду з спостереження за перебігом вступної кампанії, створено спеціальну „гарячу лінію”, на яку можна телефонувати у випадку виявлення якихось зловживань.

Bookmark and Share