Школа тренерів ТЦК
БФ «Творчий центр «Каунтерпарт» (ТЦК) оголошує набір до Школи тренерів ТЦК І та ІІ рівнів.

Перший рівень Школи тренерів ТЦК відбудеться 10-14 серпня 2006 року у м.Києві. Його проводитимуть тренери-консультанти ТЦК Андрій Вишняк та Айдер Халілов.
Метою Школи тренерів ТЦК І рівня є висвітлення базових методик проведення тренінгів та роботи з дорослою аудиторією. Протягом п’яти днів будуть висвітлені наступні теми: характерні особливості ефективного навчання дорослих, творчі методи підтримки інтересу під час навчання, тренерські техніки та методики для роботи з аудиторією, типи слухачів, методи роботи з “важкими” слухачами, розробка тренінгу, етапи проведення навчальних сесій, мотивація учасників тренінгу, особливості роботи тренерів в парі, етичні норми, оцінка та моніторинг навчально-тренінгового процесу. В результаті навчання учасники отримають досвід роботи з різними групами слухачів, мотивації учасників тренінгу, співпраці в парі, презентації власних домашніх завдань, розробки та наповнення тренінгу, оцінки навчально-тренінгового процесу та ін.

Другий рівень Школи тренерів ТЦК відбудеться 29 вересня-3 жовтня 2006 року у м.Києві. Школу тренерів ТЦК ІІ рівня проводитимуть тренери-консультанти ТЦК Андрій Вишняк та Галина Казачковська.
Метою Школи тренерів ТЦК ІІ рівня є вдосконалення професійного рівня тренерів. Протягом п’яти днів будуть висвітлені наступні теми: організація та проведення маркетингових досліджень щодо потреб цільової аудиторії у тренінгах; розробка тренінгових та роздаткових матеріалів; важливі організаційні аспекти підготовки тренінгу; реклама та просування нових тренінгів на ринку тренінгових послуг; техніка продаж тренінгових послуг; моніторинг та оцінка тренінгового процесу; написання звітів про проведення тренінгів; „портфель” тренера; використання ігротехнік у тренінговому процесі. Під час навчання учасникам буде надано можливість провести 1-денний тренінг «Побудова команди» для представників НУО м.Києва. Під час відбору учасників до Школи тренерів ТЦК ІІ рівня перевага надаватиметься учасникам, які мають практичний досвід проведення тренінгів.

Творчий центр Каунтерпарт забезпечує учасників навчання тренінговими матеріалами, харчуванням та по успішному завершенню навчання сертифікатом про закінчення Школи тренерів ТЦК. Очікується, що учасники навчання нададуть добровільну пожертву для організації Школи тренерів ТЦК І та ІІ рівнів. Проїзд та проживання у м.Києві учасники оплачують самостійно.
Для участі просимо всіх бажаючих заповнити і надіслати анкету. Заявки на участь в Школі тренерів ТЦК І рівня будуть прийматися до 31 липня 2006 року, заявки на участь в Школі тренерів ТЦК ІІ рівня будуть прийматися до 15 вересня 2006 року.
План Школи тренерів ТЦК І та ІІ рівнів та іншу детальну інформацію можна отримати за такими координатами:

Благодійний фонд “Творчий центр ”Каунтерпарт”
пр.Бажана 30, кв.8, м.Київ, 02140, Україна
тел.8 044 574 6411
факс 8 044 574 6413
веб-сайт: www.ccc.kiev.ua
електронна адреса контактної особи: mysnyk@ccc.kiev.ua
контактна особа: Оксана Мисник

Bookmark and Share