Літня школа-семінар по студентському самоврядуванню в Криму


Конкурс на участь в літній школі-семінарі по студентському самоврядуванню в Криму

ВМГО „Молодий Рух” в рамках проекту „Всеукраїнська мережа студентських виборчкомів” проводить літню школу-семінар по студентському самоврядування для студентських лідерів та активістів студентського самоврядування.

Школа буде проходить з 7 по 14 серпня на Південному березі Криму в містечку Сонячногірське.

Під час школи-семінару відбудуться тренінги та рольові ігри зі студентського самоврядування, вироблення пропозицій по розвитку студентського самоврядування та міжнародна конференція „Майбутнє України в об’єднаній Європі: роль молоді в реалізації її євроатлантичних устремлінь”.

Проживання та триразове харчування забезпечуються. Проїзд не відшкодовується. До моря – спуск близько 7 хвилин. Поруч – Кримські гори.

Участь у школі-семінару візьмуть активісти студентського самоврядування з усієї України, яких відбирали обласні координатори проекту. Але така можливість є і в тебе – випробуй свої сили в Інтернет-конкурсі та візьми участь у школі-семінарі.

Для участі в конкурсі потрібно до 26 липня включно надіслати на molodyrukh@ukr.net заповнену анкету конкурсанта (mr.org.ua/img/konkurs.doc). Результати буде повідомлено 27 липня.

Також Ви маєте можливість взяти участь, проплативши проживання і харчування на базі (орієнтовно 455 грн.). Для платної участі Ви маєте заповнити і надіслати анкету учасника (mr.org.ua/img/anket.xls) до 26 липня включно (бажано раніше щоб ми могли замовити місця).

НА ФОТО: Літня школа-семінар по студентському самоврядуванню, АР Крим, липень 2005. Під час занятьBookmark and Share