Міжнародний волонтерський табір “Під Каменем”


З 28 липня до 9 серпня 2006 року у монастирі Походження Дерева Хреста Господнього УГКЦ, який знаходиться в смт. Підкамінь Бродівського району Львівської області, проводитиметься Міжнародний волонтерський табір “Під Каменем”.

Організований табір Інститутом Громадського Лідерства та Обласним молодіжним центром праці, з благословення Архієпископа Львівського УГКЦ Владики Ігоря Возьняка та під патронатом начальника управління у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Андрія Корната.

Мета проведення міжнародного реставраційного табору - залучення активної молоді з України та близького зарубіжжя для проведення реставраційно-відновлювальних робіт у монастирі та налагодженню міжорганізаційних контактів.

Для участі у таборі було подано 170 анкет з 20 країн світу, з яких відібрано 25 волонтерів з молодіжних громадських організацій Львова, Києва, Донецька, Запоріжжя, Рівного та країн близького зарубіжжя, а саме: Білорусії та Польщі.

На даний час монастир Походження Дерева Хреста Господнього УГКЦ має потребу в ремонті. В особливо поганому стані є храм при монастирі, склепіння якого, через небезпеку обвалу, потребують невідкладного ремонту.

За словами керівника табору Ореста Бориса: “молодь з інших країн, перебуваючи в цьому таборі, зможе дізнатись більше про Україну та громадські молодіжні рухи. А для молоді з України – це пошанування своєї історії, культури та хороша можливість поспілкуватись з представниками інших культур, зав’язавти з ними міжорганізаційні контакти, які можуть бути використані для майбутньої співпраці”.

Генеральний спонсор міжнародного реставраційного табору – ПП «ЛеоДІМ» (встановлення та продаж покрівельних матеріалів).

Прес-конференція з нагоди міжнародного волонтерського табору “Під Каменем” відбудеться в середу 26 липня 2006 року о 12:00 в приміщенні кав’ярні КМЦ “Дзига” (вул. Вірменська, 35). В прес-конференції візьмуть участь: Андрій Корнат – начальник управляння у справах сім’ї та молоді Львівської державної адміністрації, Орест Борис – керівник табору, Леся Матвіївна Довганик – директор Львівського міського молодіжного центру праці.

Інститут Громадського Лідерства
www.civicua.org
Bookmark and Share