Всеукраїнський навчально-оздоровчий табір Української Студентської Спілки


Українська Студентська Спілка, за фінансової підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, проводить 19-22 серпня 2006 року літній навчально-оздоровчий табір на березі Чорного моря в Криму, Євпаторійський район, санаторій Лазурне.

В програмі табору передбачено проведення лекцій та тренінгів з лідерства, побудови команди, системи державної молодіжної політики, роль органів студентського самоврядування та молодіжних громадських організацій в житті України, організація та проведення масових заходів, планування роботи організації та інше.

До участі у таборі запрошується студентська молодь з усіх регіонів України. Для участі необхідно заповнити анкету та надіслати її на адресу uss-tabir@bigmir.net . Анкети приймаються до 30 липня 2006 року. Про результати відбору учасники будуть повідомленні до 1 серпня включно.

Організатори покривають витрати щодо проживання та харчування. Транспортні витрати учасники покривають самостійно. Необхідно прибути до табору 19 серпня 2006 року до 12 години. Табір завершується 22 серпня до 14.00. Буде забезпечено перевезення учасників з міста Джанкой до табору автобусом. Деталі буде повідомлено пізніше всім відібраним учасникам.


Головною вимогою участі в таборі є чітке дотримання правил та розпорядку табору, а також відвідування всіх занять. Вразі не дотримання вимог кимось із учасників призведе до виключення із табору!

АНКЕТА:


Bookmark and Share