Патріоти Кіровограда – танцюймо разом!!!


В кафе «Юність» відбулася перша в історії Кіровограда україномовна дискотека. Метою проведення заходу було не тільки пропаганда української музики, але й донесення до патріотичної молоді ідеї українського націоналізму. Зі вступним словом до запрошених звернувся голова Кіровоградської обласної організації МНК Сергій Пономаренко, який розповів про діяльність всеукраїнської та обласної організацій, про плани на майбутнє, та систему вишкільних таборів МНК, що проводяться щорічно.

Складовою частиною дискотеки був конкурс на найкраще українське вбрання. Дефіле новаторів української моди продемонстрували самі учасники заходу. Перше місце виборола студентка Державного педагогічного університету ім. Винниченка. На думку незалежних суддів, костюм переможниці найбільш вдало відображав культуру і традиції українського народу. Окрім головного призу для переможниці всі учасники отримали заохочувальні подарунки у вигляді соків та солодких виробів. До речі, основною тенденцією в моді кольорів українського вбрання став помаранчевий колір, в чому багато конкурсантів були одностайними.

Цікаві конкурси та шість годин справжньої української музики різних стилів дали зрозуміти, що українська мова, культура та ідея в м. Кіровограді є перспективними, а наше завдання – зробити їх максимально популярними в самому центрі України.

Тетяна Гроза, прес-служба КОО МНК

Bookmark and Share