Візьміть участь в оцінці навчальних потреб громадських та благодійних організацій України!


Липень 2006 року. Ресурсний центр “Гурт” спільно з Європейською службою громадянської дії (Брюсель, Бельгія) розпочали формування бази даних зацікавлених у інформаційній та навчальній підтримці організацій громадянського суспільства

Спільний проект Європейської служби громадянської дії та Ресурсного центру “Гурт” передбачатиме:
- Інформаційну підтримку (видання інформаційного бюлетеня про нові програми фінансування Європейської комісії та нові політики, довідників з політики сусідства ЄС, з ініціатив приватних донорів тощо)
- Навчальну підтримку (тренінги з менеджменту НУО, з фандрейзингу, адвокатування, семінари щодо структури та інституцій ЄС тощо)
- Навчальні візити та стажування в Брюселі (1-місячні стажування за різними напрямками діяльності ОГС).

Для того, щоб зробити майбутню діяльність максимально наближеною до реальних потреб ОГС України, організатори ініціюють проведення попередньої оцінки.

Для того, щоб взяти участь в оцінці, будь ласка, заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу Ресурсного центру “Гурт” info[at]gurt.org.ua або факсом (044) 296 1052.

Організації, які візьмуть участь у дослідженні, будуть поінформовані про проведення заходів за проектом та запрошені до участі.


КОНТАКТИ
Ірина Прендецька
Ресурсний центр "Гурт"
Тел.: +38 (044) 296 1052
Ел. пошта: info[at]gurt.org.ua
Інтернет-портал: www.gurt.org.ua
Bookmark and Share