Приглашаем Вас принять участие в ежегодной международной Акции «СТОП нацизм!»


Мы обращаемся к Вам и как к активистам и лидерам молодежных организаций (антифашистских гражданских, правозащитных), но и как к обычным жителям Восточной и Западной Европы, России, стран СНГ – всем, кто по пути на работу или учебу, в магазин или клуб встречают на стенах и оградах «знаки вражды» (свастики, СС-символику, кельтские кресты и т.п.). Знаки, которые пропагандируют, что насилие и нетерпимость – хороший способ решать общественные проблемы.
С 1 сентября по 9 ноября мы приглашаем всех европейцев:
1. Принять участие в рейде «Европа без нацизма». Закрасьте в своем городе хотя бы один «знак вражды», оставив взамен «знак мира»;
2. Стать участником международного конкурса графики и прислать нам СВОЙ вариант «знака мира»;
3. В знак солидарности сопротивлению неонацизму в Европе и мире, поставить свою подпись под Манифестом – 5.
Подробности и инструкции - на сайте Акции www.stopnazism.anti-fa.ru.
Мы просим Вас не только принять участие в Акции «Стоп нацизм!», но и максимально распространить информацию о ней среди своих коллег и партнеров.
Мы также будем рады, если вы разместите баннер Акции (см. Приложение к этому письму) на Интернет-ресурсе вашей организации (сайте, блоге и т.п.)
ОРГ-комитет Международной Акции «СТОП нацизм!»
тел. + 7 910-346-61-80
+7 915 548 71 90
e-mail: stopnazism@anti-fa.ru
www.stopnazism.anti-fa.ru


Мрія про Європу без нацизму.
"В нас є мрія...", маніфест-05
В нас є мрія.
В нас є мрія побачити Європу без нацизму.
В нас є мрія, щоб жихи і трагедії ХХ сторіччя не були повторені в Європі нового сторіччя.

Ми розуміємо, що для цього цілком недостатньо зусиль окремих представників держав та уряду - вони і тоді, в середині ХХ сторіччя, були здатні лише на спробу улестити страхіття і спробувати якось вийти сухим із води. Вірніше - із крові. Не вийшло. Крові невинних жертв вистачило би на сотні річок, що течуть шляхом в потойбічну країну.

Ми розуміємо, що не вистачить і зусиль сотень громадських, правозахисних, антифашистських організацій, щоб здійснити нашу мрію. Вже зараз існують європейські міста (якщо бажаєте - ми назвемо їх вам!), де ввечорі молоді люди лякаються з'явитись на вулиці, а фашисти та скіни-нацисти почувають себе як вдома.

Ми розуміємо, що справжній неонацизм ("неофашизм") - це не тільки расизм, це культ грубої сили і мілітаризму, а ще - тоталітаризм, прагнення до створення могутньої і всевласної держави, що "піклується" про маленьку людину і спроможна принести цю маленьку людину в пожертву інтересам "більшості", "нації", "держави". І часто "нацизм" приходить до нас не у всіх трьох видах одразу, а окремими головами монстра, і тоді ми не завжди спроможні його розпізнати.

Ми розуміємо, що тільки коли тисячі і мільйони звичайних європейців - державних службовців, студентів, поліцейських, офіціантів, бізнесменів, вчителів, працівників, лікарів - будуть готові, хай не на найрішучіші, але хочу би на найелементарніші дії, щоб зупинити ріст нацизму в Європі (прийняти участь в акції, вивесити антифашистський плакат на робочому місці, підтримати антифашистську організацію), - тільки тоді ми зможемо наблизитись до нашої мрії.

В нас є мрія знати одне про одного. Щоб підтримувати один одного і в потрібний момент прийти на допомогу.

І в нас є мрія - не створюючи жодних нових рухів і організацій - об'єднати тих, для кого ця мрія є і їх власною (хай і не єдиною!).

Ми звертаємось до представників європейських антифашистських угруповань і організацій і к звичайним європейцям - молодим і не дуже - поставити свої підписи під цим маніфестом в знак готовності до солідарних дій і того, що в Європі нацизм не пройде!
Bookmark and Share