Протягом серпня-жовтня по Україні буде облаштовано більше 100 спортивних майданчиків


Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко провів селекторну нараду з представниками Міністерства у справах молоді та спорту, заступниками обласних держадміністрацій та керівниками їх структурних підрозділів з фізичної культури щодо облаштування спортивних майданчиків. Віце-прем’єр звернув увагу на те, що в новому бюджеті вперше за часи незалежності Уряд виділив на цю програму 20 мільйонів гривень. Крім цього, Кабінет Міністрів затвердив порядок використання цих коштів, відповідно до якого місцеві органи влади забезпечують залучення своїх ресурсів для облаштування таких майданчиків та їх подальшого функціонування.

Таким чином, за рахунок коштів з держбюджету в поточному році можна облаштувати універсальні майданчики для ігрових видів спорту (міні-футбол, гандбол, баскетбол та волейбол) двох розмірів: 42 на 22 метри та 24 на 15 метрів. За кошти з державного бюджету буде закуплено відповідне покриття для цих майданчиків та спортивний інвентар, а органи місцевого самоврядування мають забезпечити облаштування основи для покриття та огородження цих споруд.

На нараді також було прийнято рішення про оголошення на наступному тижні відкритих торгів на централізовану закупівлю відповідних товарів, обладнання та робіт для облаштування спортивних майданчиків.

Микола Томенко, підбиваючи підсумки селекторної наради, зазначив, що прийняті рішення – лише перший, але дуже важливий крок до реалізації одного з найважливіших завдань державної політики у сфері фізичної культури та спорту та пропагуванні здорового способу життя. Віце-прем’єр закликав представників місцевого самоврядування не чекати централізованого фінансування, а залучати до спорудження спортивних майданчиків і додаткові кошти з інших джерел. Якщо місцеві органи влади активно співпрацюватимуть з органами центральної влади, то, на переконання Миколи Томенка, за період з серпня по жовтень поточного року в Україні може бути облаштовано більше 100 спортивних майданчиків.

Bookmark and Share