У ШКОЛАХ МІСТА ЛЬВОВА БУДЕ ВПРОВАДЖЕНО МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ СПЕЦКУРС “ПРАВА ЛЮДИНИ”


Львів, липень 2006 – лютий 2007 року. Метою проекту є впровадження інноваційних методів навчання у галузі правової освіти через розробку та включення у шкільні програми м. Львова мультимедійного спецкурсу “Права людини”.

Використання спецкурсу дозволить унаочнити важкий для сприймання дітьми фактаж та дасть можливість вчителю використати вже розроблені конспекти уроків.

В рамках проекту заплановано провести круглий стіл на тему “Використання мультимедійних технологій у викладанні правознавства” за участю вчителів правознавства міста Львова та фахівців міського та обласного управлінь освіти та експериментальні відкриті уроки за програмою мультимедійного спецкурсу “Права людини” у 6-ти загальноосвітніх школах кожного району Львова та 3-ох гімназіях міста.

За результатами експериментальних уроків буде проведено 6 творчих майстерень для вчителів правознавства шести районів міста Львова на тему “Особливості використання та впровадження мультимедійного курсу “Права Людини” задля ознайомлення освітян з перевагами використання мультимедійних програм у навчанні учнів.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка до контактів.

КОНТАКТИ
Андрій Залужний
Благодійний Фонд “Майбуття”
вул. Порохова 3, 79015 Львів
Тел.: +38 (032) 237 2168
Факс: +38 (032) 237 2318
Ел. пошта: office@maibuttia.lviv.ua
Інтернет-сайт: www.maibuttia.lviv.ua

Інформація "ГУРТ"


Bookmark and Share