КОНКУРСИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВОЛОНТЕРІВ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА


Україна, 1 - 29 вересня 2006 року. Національний комітет Товариства Червоного Хреста України оголошує конкурси на кращу ініціативу молодіжних груп Червоного Хреста та кращого волонтера Червоного Хреста 2006 року.

Конкурс “Найкраща молодіжна ініціатива”
Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Національного комітету Товариства Червоного Хреста України форму опису ініціативи, що була проведена групою протягом 2005-2006 років, заповнену відповідно до Положення про конкурс.

До участі у конкурсі запрошуються волонтерські групи. Кількість членів у групі може становити від 5 до 15 осіб, віком від 5 до 35 років. Кількість описів ініціатив, що подані від однієї групи, необмежена. Найкращі ініціативи будуть визначені у чотирьох ключових напрямках роботи молоді у Товаристві.

Конкурс “Волонтер Червоного Хреста – 2006”
Конкурс проводиться з метою вшанування волонтерів Товариства Червоного Хреста України, які за підсумками 2005-2006 року мають найкращі показники проведеної роботи.До участі у конкурсі запрошуються волонтери віком від 5 до 35 років усіх первинних, міських, районних та обласних організацій Товариства, які на добровільних засадах працюють за гуманітарними програмами. Переможці будуть визначені у чотирьох ключових напрямках по чотирьом віковим групам.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Національного комітету Товариства Червоного Хреста України заявку, заповнену відповідно до Положення про конкурс.

Усі подані заявки братимуть участь у Першому Всеукраїнському конкурсі “Волонтер року” який проводить центр волонтеріату “Добра воля”. Це збільшує шанси волонтерів отримати публічне визнання. Найкращі волонтери року будуть вшановані в Міжнародний день волонтера, 5 грудня 2006 року у Києві.

Кінцевий термін подання заявок - 29 вересня 2006 року.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка до контактів.

КОНТАКТИ
Андрій Будник
Національний комітет Товариства Червоного Хреста України
Ел. пошта: national@redcross.org.ua

ГУРТ


Bookmark and Share