НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про І (осінню) Школу навчання молодих лідерів „Просвіта й активізація молоді м. Харкова”


На сьогоднішній день третину населення м. Харкова складають молоді люди. Крім того, з року в рік кількість студентської молоді в місті безперервно збільшується. В поточному навчальному році число харківського студентства перевищила 300 000, що навчаються в більше ніж сорока вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації.

Рівень громадської та соціальної активності молоді в м. Харкові залишається високим. Але сам по собі організаційний розвиток молодіжних ініціатив залишається на рівні становлення та розвинення. Це вимагає системного підходу до активізації молодіжного середовища та просвіти керівників і представників молодіжних організацій громадянського суспільства, самоврядних організацій студентської молоді, інших молодіжних об’єднань.
Спираючись на кращі практики навчання молодих лідерів Харківський міський центр дозвілля молоді оголошує вільний набір молоді м. Харкова на І (осінню) Школу навчання молодих лідерів „Просвіта й активізація молоді м. Харкова”.

Місією Школи є:
- Активізація та просвіта молодих людей, що, зокрема, працюють у молодіжних громадських організаціях, органах студентського самоврядування;
- Досягнення високої громадської активності випускників навчання та груп їхнього впливу;
- Освіченість і впевненість молоді з ролі та важливості їх в участі в процесах прийняття рішень на всіх рівнях (команда, організація; вуз; громада; вибори, влада), сприяння підвищенню участі молоді в процесах прийняття рішень як активних громадян;
- Встановлення високо достатнього рівня політико-правової культури й активної інтелектуальної діяльності молоді;

Програмою школи передбачене проведення занять щосуботи протягом жовтня місяця. Початок навчання на І (осінній) Школі — 7 жовтня, завершення — 28 жовтня.
Навчання відбувається за участі управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради. Вдячність за сприяння в проведенні Школи Студентському парламенту НТУ "ХПІ".
Для участі в Школі необхідно надіслати заповнену анкету встановленого зразка до 23 вересня 2006 року (включно) на artem.polocki@mail.ru.
Навчання в Школі безкоштовне. Учасники Школи забезпечуються роздатковим матеріалом, а також перервами на каву. Успішне завершення Школи учасниками фіксується відповідними сертифікатами.

З усіх питань звертайтеся за +380 97 9018902 або на polocki@mail.ru до Артема Коновалова.Bookmark and Share