Стартував проект «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!"


Сьогодні стартував проект «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!", який спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту другий рік поспіль реалізовуватиме Християнсько-демократична молодь України. Цього року проект проходитиме в Дніпропетровській, Харківській та Одеській областях. Його метою є сприяння розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної, патріотично-орієнтованої бізнесової та політичної еліти України. То ж, якщо ти маєш бажання і відчуваєш в собі сили стати одним з тих, від кого залежить розвиток української держави, ми запрошуємо тебе долучитися до кола активної молоді, яка протягом серії семінарів матиме змогу розвинути і вдосконалити в собі лідерські якості та набути необхідні навички.

Навчання включатиме серію дводенних семінарів, що розпочнуться наприкінці вересня, та триватиме до грудня місяця цього року. Найактивніші учасники з кожної області матимуть можливість відвідати гірську базу в Карпатах, де відбудеться заключний семінар.

Всі випускники Школи отримають по його завершенню відповідні сертифікати.

Анкетування кандидатів на участь у проекті триватиме до 20 вересня.

Детальну інформацію про проект та аплікаційну форму шукай на нашому сайті http://www.cdyu.org у розділі Школа лідерства http://www.cdyu.org/ukr/school.php, або ж в Анонсах http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=anons. Також, можеш спитати у Керівника проекту Андрія Сидоренко за телефоном +380675969392.
Прес-служба ВМГО ХДМУ
Bookmark and Share