У Львові відбудеться Літературний фестиваль молодих авторів "наЛІТ"


В рамках святкування 750-річчя Львова з 29 вересня до 1 жовтня буде проходити Літературний фестиваль “наЛІТ”.

Мета фестивалю - привернути увагу львів’ян та гостей міста до сучасної української літератури та творчості молодих авторів, популяризувати твори українських класиків серед широкої громадськості, ознайомити глядачів фестивалю з сучасними літературними стилями та напрямками, налагодити літературно-мистецькі контакти та співпрацю з іншими українськими містами, підтримати український літературний самвидав, поділитися проблемами та перспективами його функціонування в Україні.

Учасники: літератори зі України (Львова, Івано-Франківська, Києва, Луганська, Черкас, Вінниці, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпропетровська), Білорусі, Росії та Польщі. Гості: художники, фотографи, музиканти, хореографічні колективи зі Львова та Івано-Франківська.

Програма фестивалю: навколопоетична імпреза (проекція літератури в площину музики, живопису, танців, фото та кіно); довге читання (мистецьке читання творів українських класиків); форум-презентація українського ЛітСамвидаву; виставка ексклюзивних Самвидав-видань; презентації (автора, авторів, книг тощо).

Зв'язок із організаторами у Львові: літературно-мистецьке видання “ТРИ” , український музей модерного мистецтва та Молодіжне театральне збіговисько “Драбина” (електронна пошта: tryagaine@ukr.net).

Джерело: СОМ
www.mpravda.com.ua


Bookmark and Share