Якщо порівняти мене з іншими молодими людьми мого віку, я розумію, як вже багато зробила за свій юний вік, як багато вмію і як багато ще зроблю


30 вересня 2006 року о 17 годині на Контрактовій площі в Києві вдруге відбудеться соціально-мистецька акція “НЕ ПРОДАВАЙСЯ!”, спрямована на боротьбу з торгівлею людьми – найбільшим злочином сьогодення.

Акція «Не продавайся!» проходитиме водночас в Одесі, Вінниці, Херсоні, Житомирі, Львові, Луганську.

Вперше акція пройде також в Мінську.


Мета акції – формування суспільної думки щодо запобігання торгівлі людьми, зокрема дітьми, використання дітей в порнографії, комерційній сексуальній експлуатації та залучення широкої громадськості до активних дій у боротьбі з цим явищем. Молодь міста Києва, всі небайдужі візьмуть участь у масовому протесті проти порушення прав людини, використання людини як товару для отримання надприбутків.


Організатори акції:

Міжнародна громадська організація Школа Рівних Можливостей,
Головне управління у справах сім’ї та молоді Київської міської держадміністрації
Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Український молодіжний центр


За підтримки та участі: Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, ОБСЄ, ЕКПАТ, Посольства США в Україні, Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні, Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, Національного медичного університету ім. Богомольця, підліткового клубу “Червона калина”, юних барабанщиць, творчих мистецьких колективів, громадських організацій та міжнародних фондів.


Інформаційні спонсори: ТРК “Київ”, 5 канал, Український освітній центр реформ, видавнича група «Око».


Учасники акції:

Марія Бурмака, Mad Heads XL, Chili Bombers, відомі виконавці та колективи.

Під час акції Ґендерний інтерактивний театр Школи Рівних Можливостей покаже глядачам виставу “Замість вирію”, де в алегоричній формі розкрито трагедію тих, хто опинився в лабетах рабства, а також пластичну виставу “Янголи світла та темряви” про трагедію закоханих, спричинену наркозалежністю та ВІЛ/СНІД.

Авторами, постановниками і виконавцями вистав є юні тренери і тренерки, волонтери й волонтерки Школи Рівних Можливостей, дівчатка та хлопчики 14-18 років.


Інформаційна довідка:


Цьогорічну акцію ми присвячуємо світлій пам’яті Юлії Баннікової.

У 12-річному віці вона прийшла до Школи Рівних Можливостей і стала однією з перших активних волонтерок. Відколи їй виповнилося 16 років, працювала у правозахисному центрі “Ла Страда — Україна” консультанткою на “гарячій лінії”. Юля проводила тренінги для однолітків щодо запобігання торгівлі людьми, виховувала молодих волонтерів. Її улюбленим заняттям був Ґендерний інтерактивний театр, де вона могла повністю відкрити свою душу, висловити свої почуття.

Нещодавно якось вона сказала про себе: “Якщо порівняти мене з іншими молодими людьми мого віку, я розумію, як вже багато зробила за свій юний вік, як багато вмію і як багато ще зроблю”. ...У двадцять її не стало.

Контакти:
Ірина Конченкова:
т.(044) 240-43-26, моб.8-050-462-43-26Bookmark and Share